Informacje26 lutego 2016, 17:30,

Koncert Sławka Tomczyka Agrestha

26 lutego 2016 roku odbędzie się koncert Sławka "Agrestha" Tomczyka w Józefosławiu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno w Józefosławiu, o godzinie 17.30. Wstęp wolny!

KONCERT SŁAWKA TOMCZYKA AGRESTHA

Sławek Agresth Tomczyk - urodzony w Kozienicach tak dawno, że aż nie warto tego wspominać. Gitarzysta, wokalista, harmonijkarz. Prezentuje styl należący do szeroko pojętej "Krainy Łagodności", jednakże utworów przez niego wykonywanych nie da się jednoznacznie sklasyfikować. Są one wzajemnym przenikaniem się piosenki poetyckiej, muzyki klasycznej, bluesa, jazzu... Zawodowo: nauczyciel gry na instrumencie (gitara) oraz wykonawca sceniczny. Można go usłyszeć w recitalach piosenki autorskiej, jak również programach poświęconych twórczości innych twórców i wykonawców (Jacek Kaczmarski, Edward Stachura).

Informacje28 lutego 2016, 10:30,

Lodowata niedziela Morsowisko Górki Szymona Zalesie Dolne

Ostatni raz w lutym! Zapraszamy na kąpiel zimową, w lodowatych odmętach stawu w Zalesiu Dolnym. Zapraszamy w niedzielę 28 lutego 2016 roku o godz. 10.30 Miejsce: Morsowisko Górki Szymona Zalesie Dolne. Grono zapaleńców stale powiększa się o nowe osoby, a co najważniejsze, o dziewczyny. My się zimnej wody nie boimy! Szczególnie, że jest zdrowa, poprawia krążenie, poprawia skórę, dodaje adrenaliny i zdecydowanie poprawia nastrój! Zapraszamy, i dziewczyny i chłopaków. Pamiętajcie, ze odwlekanie tego pierwszego razu może skutkować koniecznością oczekiwania na zimową kąpiel do.... października :) Ci, co już morsują, wiedzą, że to dobre jest! Wydarzenie facebook.com/events/1655143948083734/

LODOWATA NIEDZIELA MORSOWISKO GÓRKI SZYMONA ZALESIE DOLNE