Informacje8 marca 2019, 19:30,

Koncert Ryszarda Rynkowskiego w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 marca 2019 roku o godz. 20.30 odbędzie się koncert Ryszarda Rynkowskiego - piosenkarza, kompozytora, pianisty, znanego z szeregu nagranych płyt, które otrzymywały niejednokrotnie miano złotej lub platynowej. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. Bilety w cenie 80 zł. dostępne w kasie Ośrodka oraz na biletyna.pl Serdecznie zapraszamy.

Koncert Ryszarda Rynkowskiego w Górze Kalwarii

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Obdarzony charakterystyczną barwą wokalista od lat urzeka szeroką publiczność piosenkami, które okraszone tekstami Jacka Cygana przylegają do niego jak dobrze skrojony garnitur. Jego piosenki śpiewają na koncertach wszystkie pokolenia. Sam wokalista śpiewa o rzeczach ważnych dla nas wszystkich, czaruje prawdziwością słowa, nastrojem, sercem, równie dobrze opowiadając smutne historie jak i te, które traktują świat z przymrużeniem oka i humorem. To artysta, jakich niewielu na naszej rodzimej scenie, człowiek o wysokiej kulturze słowa, jeden z tych, którzy w czasie koncertu potrafią nawiązać świetny kontakt z publiką nie za pomocą wyświechtanego: „jak się bawicie”, ale dobrym żartem, anegdotą, celnym powiedzonkiem. Wszystko to gwarantuje niepowtarzalną atmosferę koncertu, zapewniając zarówno odrobinę wzruszenia, jak i sporo dobrej zabawy, atmosferę, która jest znakiem rozpoznawczym największych artystów. W trakcie koncertu Ryszarda Rynkowskiego będzie można usłyszeć wszystkie Jego największe przeboje.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 lutego 2019, 17:00,

Dyskusyjny Klub Książki w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 luty 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Konstancinie, podczas którego będzie rozmowa o powieści Olgi Tokarczuk - Prowadź swój pług przez kości umarłych. Wstęp wolny. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Sedecznie zapraszamy.

Dyskusyjny Klub Książki w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie