Informacje31 marca 2019, 15:00,

Koncert Roberta Kasprzyckiego w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


31 marca 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się koncert Roberta Kasprzyckiego, znanego poety, wokalisty, kompozytora, ale i „showmana” obdarzonego niesamowitym poczuciem humoru. Piotr Bałtroczyk określił go jako „znakomitego pieśniarza lirycznego z wybitnym zacięciem satyrycznym”. Zadebiutował na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Popularność przyniosła mu pierwsza płyta „Niebo do wynajęcia” z tytułową piosenką. Bilety w cenie 35 złotych do nabycia w kasie w KDK (wtorek – piątek godz. 12:00-18:00), w dniu imprezy, 2 godziny przed wydarzeniem oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Serdecznie zapraszamy.

Koncert Roberta Kasprzyckiego w Konstancinie

Najnowszy, czwarty krążek artysty został wydany w 2015 roku z singlem „Trzymaj się wiatru kochana”. Artysta koncertuje z okazji jubileuszu 25-lecia działalności artystycznej. Podczas koncertu oprócz piosenek z repertuaru Roberta Kasprzyckiego nie zabraknie znakomitych, kabaretowych parodii. Akompaniować mu będzie Krzysztof Wyrwa – doskonały basista, z którym na stałe współpracuje. Będzie to niezapomniana, muzyczna uczta.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 marca 2019, 17:00,

Spektakl Kandydat - Grażyna Wolszczak, Piotr Cyrwus Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 marca 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się spektakl pt. "Kandydat" w roli głównej wystąpi Grażyna Wolszczak i Piotr Cyrwus. Miejsce: sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 40 zł. Kup bilet Serdecznie zapraszamy.

Spektakl Kandydat - Grażyna Wolszczak, Piotr Cyrwus Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

„Kandydat” to błyskotliwy komediodramat, który porusza bardzo aktualne zagadnienia. Opowiada historię kandydata na urząd prezydenta (Piotr Cyrwus) oraz jego trenerki (Grażyna Wolszczak). Od samego początku kandydata na prezydenta poznajemy jako niekompetentnego i mało inteligentnego człowieka, który podlega wielkiej manipulacji oraz presji ze strony swojej partii. Jednak rozwój sytuacji powoli zmienia tę ocenę. Zaczynają wypływać nowe, tajemnicze fakty z jego życia, które doprowadzą do… Czy wszystko jest takie jak się nam wydaje na pierwszy rzut oka? Czy w polityce nie liczy się ani dobro, ani zło tylko skuteczność? Znakomita para aktorska i zręcznie poprowadzona akcja spektaklu, odpowie na te pytania a także dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń oraz tematów do przemyśleń.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie