Informacje31 marca 2019, 15:00,

Koncert Roberta Kasprzyckiego w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


31 marca 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się koncert Roberta Kasprzyckiego, znanego poety, wokalisty, kompozytora, ale i „showmana” obdarzonego niesamowitym poczuciem humoru. Piotr Bałtroczyk określił go jako „znakomitego pieśniarza lirycznego z wybitnym zacięciem satyrycznym”. Zadebiutował na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Popularność przyniosła mu pierwsza płyta „Niebo do wynajęcia” z tytułową piosenką. Bilety w cenie 35 złotych do nabycia w kasie w KDK (wtorek – piątek godz. 12:00-18:00), w dniu imprezy, 2 godziny przed wydarzeniem oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Serdecznie zapraszamy.

Koncert Roberta Kasprzyckiego w Konstancinie

Najnowszy, czwarty krążek artysty został wydany w 2015 roku z singlem „Trzymaj się wiatru kochana”. Artysta koncertuje z okazji jubileuszu 25-lecia działalności artystycznej. Podczas koncertu oprócz piosenek z repertuaru Roberta Kasprzyckiego nie zabraknie znakomitych, kabaretowych parodii. Akompaniować mu będzie Krzysztof Wyrwa – doskonały basista, z którym na stałe współpracuje. Będzie to niezapomniana, muzyczna uczta.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 marca 2019, 09:00,

Jak rozmawiać z małymi dziećmi o seksie, seksualności i miłości? - Warsztat dla Rodziców w Przystanku Kultura


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 marca 2019 roku  w godz. 10.00-13.00 odbędzie się Warsztat dla Rodziców "Jak rozmawiać z małymi dziećmi o seksie, seksualności i miłości?". Głównym celem tego warsztatu jest uświadomienie rodzicom jak ważne w życiu dziecka są rozmowy z rodzicami na tematy związane z seksualnością oraz przekazanie rodzicom zasad pomocnych w rozmowach z dziećmi na „te tematy”. Miejsce: Przystanek Kultura w Piasecznie, Pl. Piłsudskiego 9. Koszt warsztatu 35 zł./osoba. Serdecznie zapraszamy. 

Jak rozmawiać z małymi dziećmi o seksie, seksualności i miłości? - Warsztat dla Rodziców w Przystanku Kultura

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W trakcie warsztatu poruszone będą tematy:
- Jak wykształcić u dzieci zdrowe, pełne szacunku podejście do tematów związanych z miłością i seksualnością?
- Kiedy rozpoczynać rozmowy o seksualności? Czy rozmawiać na „te tematy” z przedszkolakiem?
- Jak rozmawiać? Jak odpowiadać na najtrudniejsze pytania związane z seksem? Jakiego słownictwa używać?
- Co rozbić, żeby ochronić dziecko przed zagrożeniami na tle seksualnym?

Prowadzący: Anna Czuba, certyfikowany Trener Umiejętności Wychowawczych i Realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji). Wiedzę z dziedziny psychologii wychowawczo-rozwojowej i pedagogiki zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim (Psychologia w Wychowaniu i Nauczaniu Dziecka), na Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz w Laboratorium Psychoedukacji. Obecnie słuchacz studium psychoterapii.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie