Informacje16 lipca 2016, 18:00,

Koncert Pizza Driver w Pizzerii Biesiadowo Piaseczno

16 lipca 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na koncert zespołu Pizza Driver w Pizzerii Biesiadowo (Dworcowa 15, Piaseczno). Wstęp wolny. Zapraszamy!

Koncert Pizza Driver w Pizzerii Biesiadowo Piaseczno

Zespół Pizza Driver składa się z doświadczonych muzyków grających wcześniej w warszawskich zespołach. Grają muzykę lat 80 i 90. Członkowie zespołu: Adam Siemierzewicz - gitara, vocal; Piotr Derwiński - bass; Waldemar Ogrodniczak - bębny; Marcin Młynarczyk - vocal. Strona zespołu Pizza Driver na facebook: www.facebook.com/Pizza-Driver

Informacje21 lipca 2016, 09:00,

Góra Kalwaria wczoraj i dziś - wystawa zdjęć w bibliotece

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Kalwarii można oglądać wystawę zdjęć autorstwa Pani Justyny Kamińskiej i Pana Adama Marchockiego pn.: Góra Kalwaria wczoraj i dziś. Zbiór współczesnych artystycznych ujęć atrakcji Góry Kalwarii miesza się z archiwalnymi zbiorami Pana Adama - a wszystko dla podkreślenia piękna i wyjątkowości naszej okolicy!

Góra Kalwaria wczoraj i dziś - wystawa w bibliotece

Wystawa będzie zdobiła ściany Pałacu Biskupiego przynajmniej do końca wakacji i można ją oglądać w godzinach otwarcia Biblioteki, w Czytelni. Zapraszamy serdecznie na wystawę!

Góra Kalwaria wczoraj i dziś - wystawa w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii (ul. Ks.Z.Sajny 1, Góra Kalwaria). Otwarte pon. wt. piąt.: 11:00 - 18:00 śr.: 11:00 - 16:00 czw.: 09:00 - 18:00