Informacje13 lutego 2014, 00:00,

Koncert piosenki miłosnej i walentynkowa wystawa zbiorowa pt. Ona i On w Mysiadle

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na wieczór walentynowy, który odbędzie się w piątek 14 lutego 2014 roku o godz. 18.00. Miejsce: Galeria PASAŻ, świetlica GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. W programie: koncert piosenki miłosnej w wykonaniu Swietłany Żarczyńskiej przy akompaniamencie Piotra Piskorza pt. "Ach Panie, Panowie", oglądanie walentynkowej wystawy zbiorowej pt. "Ona i On" oraz spotkanie z autorami prac. Dla przybyłych par rozlosowana zostanie cenna, romantyczna i przemiła niespodzianka!

WALENTYNKI W MYSIADLE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje13 lutego 2014, 00:00,

Świeczowisko Walentynkowisko w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO WALENTYNKOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 14 lutego 2014 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy tych, którzy przez różowe okulary szukają swojego "nieba do wynajęcia". Zapraszamy na Świeczowisko / Walentynkowisko.

Świeczowisko Walentynkowisko w Piasecznie

Impreza towarzysząca - Marleyki. 69 rocznica urodzin Boba Marleya! Z tej okazji sympatycy artysty przygotowali krótkie wspomnienie. Usłyszymy między innymi "No Woman", "One Love", "Jamming".
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno