Informacje20 listopada 2011, 00:00,

Koncert Pawła Szymańskiego - Wtorek Wydarzeń Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Wydarzeń, podczas którego wystąpi Paweł Szymański, którego występy stylistycznie nawiązują do wodewilu, bluesa, miejskiego folku. Występ odbędzie się we wtorek 22 listopada 2011 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert Pawła Szymańskiego w Piasecznie.

PAWE£ SZYMAńSKI

Paweł Szymański - pieśniarz, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, pionier stylu fingerpicking w Polsce. Bogaty, w pełni oryginalny repertuar kształtowany podczas setek występów w klubach, na różnego rodzaju imprezach i festiwalach u boku artystów z różnych światów muzycznych - od Magdy Umer po TSA. W dorobku dwie autorskie płyty (Król wątpliwości, Uroda zdarzeń - wytwórnia Flower Records). Proste piosenki o skomplikowanym życiu i dziwnym świecie! Artystą prawdziwy, podążający własnymi ścieżkami obok tych równo wydeptanych i nie zabiegający o wielki sukces. Pozostający zawsze wierny swojej sztuce. Folk blues ze słowiańską duszą. Więcej informacji, można przeczytać na stronie Pawła Szymańskiego: www.pawelszymanski.olw.pl

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 listopada 2011, 00:00,

Tarczyn konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie ogłasza konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową. Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, rodzin i osób indywidualnych. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedną pracę przestrzenną wykonaną samodzielnie, dowolną techniką i z dowolnych materiałów. Ocenie nie będą podlegać szopki zbiorowe (nie dotyczy kat. Rodzinna) oraz zakupione szopki jak i figurki. Każda zgłoszona do konkursu praca powinna być opatrzona trwale umocowaną i nie uszkadzającą kompozycji kartą informacyjną zawierającą imię i nazwisko, wiek autora (kategoria), adres, nazwę szkoły tel. kontaktowy.

konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową

Prace należy składać u organizatora do 20 grudnia 2011 r. Na adres: Gminny Ośrodek Kultury ul. Ks. Cz. Oszkiela 3, Tarczyn. Najlepsze prace konkursowe zostaną nagrodzone. Po ocenie prac przez Komisję Konkursową zostanie zorganizowana wystawa szopek bożonarodzeniowych. Rozdanie nagród odbędzie się w styczniu 2012 roku.
Tematy:Tarczyn