Informacje10 października 2014, 19:00,

Koncert Papieski w ramach cyklu Mazowsze w Koronie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Mazowiecki Instytut Kultury oraz Współorganizatorzy zapraszają na koncert czwarty Festiwalu Mazowsze w Koronie NUTY WIELKIEGO PASTERZA w hołdzie Janowi Pawłowi II. Koncert odbędzie się 10 października 2014 roku w piątek o godz. 19.00. Miejsce: Kościół Parafialny pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, ul. Ks. Sajny 2 (zabytek architektury z XVIII wieku). WYKONAWCY: Zespół Trebunie-Tutki, Michał Kulenty – saksofony, Warszawski Chór Międzyuczelniany pod dyr. Teresy Gręziak. Koncert prowadzi Krzysztof Trebunia-Tutka.

Koncert Papieski w ramach cyklu Mazowsze w Koronie

PROGRAM: muzyczne wspomnienie o wybitnym Papieżu z dalekiego kraju, autorstwa górala Krzysztofa Trebunia-Tutki, prezentowane publiczności na Mazowszu w szczególnym dla Karola Wojtyły, Kościoła polskiego i wszystkich Polaków Roku. W programie koncertu utwory Krzysztofa Trebunia-Tutki, góralska muzyka tradycyjna oraz Fryderyk Chopin. Cykl koncertów Mazowsze w Koronie organizuje Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki. Jego autorką i koordynatorką jest Pani Małgorzata Kalicińska. Partnerem w Górze Kalwarii jest Burmistrz oraz Ośrodek Kultury.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 października 2014, 10:00,

CASTING DO MUSICALU PINOKIO


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 października 2014 roku o godz. 10.00 zapraszamy na casting do grupy musicalowej Tugeder i spektaklu Pinokio. Miejsce: KDK przy ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie. Organizatorzy zapraszają z podkładami muzycznymi do piosenek, które będzie się chciało zaprezentować. Więcej informacji na plakacie.

CASTING DO MUSICALU PINOKIO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie