Informacje8 kwietnia 2018, 16:00,

Koncert Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej w Konstancinie-Jeziornie

8 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 w Konstancinie odbędzie się koncert Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Wejściówki do odbioru w recepcji KDK. Poetycko-muzyczny wieczór wspomnień poświęcony pamięci ofiar zbrodni katyńskiej z 1940 roku. Przejmujące widowisko, podczas którego zostaną przypomniane tragiczne wydarzenia historyczne sprzed 78 lat. Zabrzmią m.in. utwory wybitnych kompozytorów Fryderyka Chopina, Krzysztofa Pendereckiego oraz Ignacego Jana Paderewskiego i Witolda Lutosławskiego w wykonaniu doskonałych muzyków Voytka Proniewicza (skrzypce) oraz Wojciecha Waleczka (fortepian).

KONCERT PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Informacje8 kwietnia 2018, 16:00,

Kobiece Światoprzestrzenie - Ogólnopolska Wystawa Malarstwa

8 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się Ogólnopolska Wystawa Malarstwa - Kobiece Światoprzestrzenie 2018. Uroczysty wernisaż zostanie uświetniony spektaklem poetyckim "Cztery pory roku" w wykonaniu Klubu Literackiego Kaliope z CKR Raszyn oraz oprawą muzyczną w wyk. młodego muzyka Jerzego Denisiewicza, który na skrzypcach zagra fragmenty "Czterech pór roku" Vivaldiego. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w Siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6. Organizatorem wystawy jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Wystawa objęta jest honorowym patronatem Wójta Gminy Lesznowola.

KOBIECE ŚWIATOPRZESTRZENIE - OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA MALARSTWA GWA OKNO

Serdecznie dziękujemy malarzom za nadesłanie swych dzieł i życzymy nieustającej weny twórczej - Jolanta Walentyna Sobolewska - Dyrektor GOK Lesznowola Jan Drewicz - Opiekun wystaw w GOK Lesznowola Wieczór wernisażowy zostanie uświetniony spektaklem poetyckim pt. "Cztery pory roku".