Informacje18 stycznia 2015, 18:00,

KONCERT NOWOROCZNY W KONSTANCINIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Koncert Noworoczny w Konstancinie. Występ odbędzie się 18 stycznia 2015 roku o godz. 18.00 Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka. Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odebrania w KDK. Świąteczne i noworoczne pieśni w jazzowych aranżacjach, to specjalny projekt grupy warszawskich muzyków w składzie: Mateusz Krautwurst – wokal, Przemek Kostrzewa – trąbka, Robert Skrzypiec – fortepian, Marcin Pendowski – gitara basowa, Łukasz Biliński – perkusja.

KONCERT NOWOROCZNY W KONSTANCINIE

Każdy z artystów na co dzień bierze udział także w innych projektach, co zaowocowało fuzją pomysłów pochodzących z różnych muzycznych gatunków. Podczas koncertu usłyszą Państwo popularne świąteczne utwory w nowych aranżacjach z pogranicza muzyki jazz – fussion. Wyrafinowane harmonie wraz z głęboką, soulową barwą głosu Mateusza Krautwursta i ekspresyjnym brzmieniem trąbki Przemka Kostrzewy tworzą jedyną w swoim rodzaju, lecz spójną fakturę wokalno-instrumentalną. Nie zabraknie również miejsca na improwizacje, dzięki którym każdy występ nabiera niepowtarzalnego charakteru.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10844
Informacje19 stycznia 2015, 11:00,

Teatranek - spotkanie dla dzieci z animatorami teatru w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 stycznia 2015 roku o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci z animatorami teatru Teatranek. Miejsce: Domu Kultury ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Animatorka teatru, która opowiada bajki i baśnie. W swoich opowieściach wykorzystuje lalki i kukiełki. Jej spotkania z bajkami wciągają w zabawę młodego widza. W przypadku rezerwacji grupowych (powyżej 10 osób) decyduje kolejność zgłoszeń.

Teatranek - spotkanie dla dzieci z animatorami teatru w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie