Informacje11 stycznia 2017, 10:00,

Koncert Noworoczny Specjalnie dla Was w Konstancinie w Hugonówce


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na Koncert Noworoczny Specjalnie dla Was, w trakcie którego wystąpią Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Łbiskach oraz Uczniowie szkoły przy ul. Szpitalnej z Piaseczna. Koncert odbędzie się już w najbliższą środę 11 stycznia 2017 roku o godz. 10.00 w Konstancinie w Hugonówce. Jeszcze przez chwilę poczujmy magię Świąt.

KONCERT NOWOROCZNY SPECJALNIE DLA WAS W KONSTANCINIE W HUGONÓWCE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 lutego 2017, 09:00,

3. Grand Prix BiegamBoLubię LASY Chojnów 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

BiegamBoLubię LASY to cykl 4 leśnych biegów na terenie Nadleśnictwa Chojnów. 26 lutego 2017 rusza trzecia edycja akcji - bieg BiegamBoLubię LASY Zimą. Zapisy ruszają 9 lutego.

3. GRAND PRIX BIEGAMBOLUBIĘ LASY CHOJNÓW 2017

Akcja organizowana we współpracy z Clubem bbL ma na celu promocję biegania, zdrowego stylu życia i zachęcenie do uprawiania sportu na terenach leśnych. Kto biegał po lasach ten wie, jakie to przyjemne, kto nie próbował – będzie miał wspaniałą okazję zmierzyć się z naturą we wszystkich warunkach atmosferycznych.

Uczestnicy akcji będą mogli spróbować swoich sił w czterech biegach w formule Grand Prix, każdy w innej porze roku. Do wyboru są dwa dystanse: na 5 i 10 kilometrów. Przewidziane są również biegi dla dzieci SportGeneracja oraz marsz Nordic Walking "ChodzęBoLubię" na 5 km. Wszystkie starty odbywają się na terenie Nadleśnictwa Chojnów, przy parkingu leśnym „Zimne Doły”. Zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy.

3. GRAND PRIX BIEGAMBOLUBIĘ LASY CHOJNÓW 2017

Impreza organizowana jest w ramach udostępniania lasów społeczeństwu, dlatego uczestnicy biegów są zwolnieni z opłaty startowej. Po każdym biegu uczestnicy otrzymają fragment medalu. Udział w czterech biegach zagwarantuje zebranie wszystkich czterech części medalu ukazującego las w czterech porach roku.

Więcej o akcji na stronie internetowej www.biegambolubie-lasy.pl oraz na facebooku: https://www.facebook.com/Biegam-Bo-Lubi%C4%99-LASY-1528147780735398/

3. GRAND PRIX BIEGAMBOLUBIĘ LASY CHOJNÓW 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie