Informacje20 sierpnia 2007, 00:00,

Koncert na Pożegnanie Lata w Konstancin Jeziorna

Burmistrz i Rada Miejsca Urzędu Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna oraz Konstanciński Dom Kultury zaprasza koncert na Pożegnanie Lata, który odbędzie się 2 września 2007 roku, o godzinie 16:00 w Parku Zdrojowym. Informacja pochodzi ze oficjalnej strony Gminy Konstancin Jeziorna www.konstancinjeziorna.pl (współpracują z nami).

Koncert na Pożegnanie Lata w Konstancin Jeziorna
kliknij aby powiększyć

Podczas koncertu na Pożegnanie Lata wystąpią: Bożena Zawiślak-Dolna, Iwo Orłowski, Urszula Romaszko, Dariusz Stachura Dyrygować będzie Janusz Powolny. W programie: najsłynniejsze arie operowe, operetkowe i musicalowe. Koncert poprowadzi Małgorzata Jarecka. Serdecznie zapraszamy na Pożegnanie Lata w Konstancin Jeziorna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna

Informacje14 sierpnia 2007, 00:00,

Cyrk Zalewski odwiedzi Piaseczno - zaproszenie na występ

W najbliższy piątek, czyli 17 sierpnia 2007 roku o godzinie 18:00, odbędzie się pokaz cyrkowy w Piasecznie, podczas którego zaprezentuje się Cyrk Zalewski. Informacje o przyjeździe cyrku do Piaseczna, znaleźliśmy na plakatach informacyjnych rozwieszonych na terenie piaseczyńskiego bazarku.

Cyrk Zalewski to bardzo znany cyrk w Polsce, prowadzony jest od siedmiu pokoleń (od połowy XIX wieku) przez rodzinę Zalewskich. Co roku II program TVP emituje organizowany przez Cyrk Zalewskiego Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej, cieszący się dużym zainteresowaniem widzów. Miłośnicy cyrkowych pokazów na pewno znajdą coś ciekawego w występie Cyrku Zalewskiego.

Cyrk Zalewski w Piasecznie

Według informacji na stronie Cyrk Zalewskiwww.cyrk-zalewski.com.pl, wśród atrakcji programu znajdą się pokazy sześciu przepięknych tygrysów bengalskich, koni rzadko spotykanej maści Palomino, wielbłądów, zabawy z pudelkami, zobaczycie ekwilibrystykę na wolnej drabinie w wykonaniu polskiego duetu Złotorowicz, ewolucje na linie pionowej przy muzyce Nataszy, akrobatykę napowietrzną w wykonaniu Denisa i Dima z Ukrainy, pokazy iluzji (zniknięcia, pojawienia ludzi, zamiany, cięcie kobiety na pół), reki czyli gimnastyka na poręczach. Nad częścią komiczną przedstawienia czuwa clown, który rozśmieszą publiczność do łez. Cyrk Zalewski gwarantuje dwie godziny wspaniałej rozrywki. Serdecznie zapraszamy na występ cyrku w Piasecznie!

Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie na placu przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Wojska Polskiego. Poniżej mapka lokalizacyjna Piaseczno:

Lokalizacja Cyrku Zalewski w Piasecznie

Jeżeli byliście kiedyś na występach Cyrku Zalewski, to prosimy o komentarze, które pomogą innym w podjęciu decyzji o skorzystaniu z oferty tego cyrku w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno