Informacje14 listopada 2012, 00:00,

Koncert na Miłość, Gitarę i Śpiew piosenki o miłości zaśpiewa Beata Jankowska-Tzimas

Restauracja Szara Eminencja serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert Beaty Jankowska-Tzimas pt. Koncert na Miłość, Gitarę i Śpiew. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 17 listopada 2012 roku o godz. 21.00. Rezerwację miejsc można zrobić telefonicznie, pod numerem telefonu: 885 05 04 05. Szara Eminencja znajduje się przy ul. Sienkiewicza 11 (stare kino) w Piasecznie. Wstęp bezpłatny. Zapraszam na koncert w Szarej Eminencji.

KONCERT NA MI£OŚć, GITARę I ŚPIEW PIOSENKI O MI£OŚCI ZAŚPIEWA BEATA JANKOWSKA-TZIMAS

Koncert na Miłość, Gitarę i Śpiew. Piosenki o miłości zaśpiewa Beata Jankowska-Tzimas, aktorka Teatru Syrena, wokalistka, uczestniczka II edycji programu X Factor. Jej śpiew i wrażliwość gwarantują dreszcze emocji i niezapomniane doznania. Najbliższe jej sercu są utwory nastrojowe, refleksyjne pozwalające słuchaczowi przeżyć coś niezwykłego. Wokalistka wykona m.in. takie utwory jak: Yesterday, Kochać - jak to łatwo powiedzieć... Beata Jankowska-Tzimas zaśpiewa przy akompaniamencie gitarzysty - Pawła Stankiewicza, oraz gitarzysty basowego - Pawła Bomert. Fanpage: facebook.com/Beata-Jankowska-Tzimas

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 listopada 2012, 00:00,

Seminarium Muzułmanka czyli dialog ze światem

Fundacja Studio (S)praw Kobiet serdecznie zaprasza na seminarium pt.: MUZU£MANKA CZYLI DIALOG ZE ŚWIATEM. Będzie to kolejne seminarium z cyklu pt.: Seminaria z historią przez dziurkę od klucza. Projekt dofinansowany jest przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno. Spotkanie odbędzie się 17 listopada 2012 roku w godz. 16:00-18:00. Miejsce: Przystanek Kultura przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie (sala na 2 piętrze). Zapraszamy.

TYTU£

Dlaczego muzułmanki chcą nosić burkę? O odmiennych punktach widzenia, zrozumieniu i poznaniu tej Innej - rozmawia Monika Saramowicz i Amathulla (moderacja: Justyna Szachowicz-Sempruch). Monika Saramowicz (lekarz medycyny, Polka wyznania muzułmańskiego, zajmuje się tematyką bajkoterapii, praktykuje metody teatralne i story-telling jako formy dialogu międzykulturowego z punktu widzenia kobiety, założycielka Polskiej Fundacji Sufi). Amathulla (polska muzułmanka nosząca hidżab). Justyna Szachowicz-Sempruch (naukowiec, badaczka zagadnień współczesnej literatury kobiecej i specjalistka w dziedzinie gender studies, doktorat z literatury porównawczej i psychoanalizy na Uniwersytecie British Columbia w Vancouver, w Kanadzie pracowała naukowo w Toronto, York University oraz Kingston, Queen’s University na wydziale Women’s Studies).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno