Informacje24 lutego 2015, 19:00,

Koncert Mój Bułat, mój Wołodia

24 lutego 2015 roku w ramach Wtorku Wydarzeń zapraszamy na koncert piosenek rosyjskich bardów. Program Mój Bułat, mój Wołodia - to wieczór z muzyką, podczas którego będzie można posłuchać m.in. kilka tłumaczeń piosenek Okudżawy czy pieśni Wysockiego w przekładach M.B. Jagiełły, a wszystko to w wykonaniu Aleksandra Trąbczyńskiego (śpiew, gitara) oraz Tymona Trąbczyńskiego (kontrabas). Wstęp wolny.

Koncert Mój Bułat, mój Wołodia

Aleksander Trąbczyński – aktor, tekściarz, gitarzysta. Przez ponad 25 sezonów w zespole artystycznym warszawskiego Teatru Powszechnego. Grał w serialach „Zmiennicy”, „Pensjonat POD RÓŻĄ”, „Plebania” i wielu innych. Współpracuje z Teatrem Dramatycznym i Teatrem Powszechnym w Łodzi. Podczas swoich wieczorów („Trąba na pniu” i in.) wykonuje piosenki Wysockiego, Okudżawy, Brassensa, Stachury, czeskich bardów – Nohavicy i Plíhala, śpiewa wiersze Herberta, a także spolszczone przez siebie słynne piosenki Antônia Carlosa Jobima. W swoich projektach współpracował z wybitnymi muzykami sceny jazzowej – Michałem Kulentym, śp. Zbyszkiem Wegehauptem, Jerzym Małkiem, Krzysztofem Wolińskim, a także z Małgorzatą Markiewicz, Agą Derlak i synem Tymonem. Pisze limeryki i teksty piosenek.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1966&start=30
Informacje27 lutego 2015, 12:00,

Ważenie przed galą DSF Kickboxing Challenge: Bitwa w Piasecznie

Organizacja DSF Kickboxing Challenge pragnie zaprosić wszystkich kibiców oraz przedstawicieli mediów na ceremonię oficjalnego ważenia przed galą DSF Kickboxing Challenge: Bitwa w Piasecznie. Impreza towarzysząca zbliżającej się gali odbędzie się 27 lutego 2015 roku (piątek) o godzinie 12:00 w hotelu "De Silva" przy ulicy Puławskiej 42. Na ważeniu oraz konferencji prasowej obecni będą wszyscy uczestnicy czterech głównych walk (m.in. Łukasz Wichowski, Kamil Ruta oraz Dorota Godzina).

Ważenie przed galą DSF Kickboxing Challenge: Bitwa w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019