Informacje9 maja 2012, 00:00,

Koncert metalowy Loathing Unsaint Zamordism

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na koncert metalowy, podczas którego zagrają zespoły: LOATHING (groove metal), UNSAINT (trash death metal) i ZAMORDISM (Black'n'Roll). Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 12 maja 2012 roku o godz. 19.00 w Sali Domu Kultury, przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 10 zł. Zapraszam na Bloodrage Fest.

KONCERT METALOWY - LOATHING, UNSAINT I ZAMORDISM

LOATHING (groove metal) sformował się na przełomie 2007 i 2008 r. z inicjatywy LK (perkusja) i KW (gitara, wokal), jednak dopiero w 2009 line-up ustabilizował się. W lutym 2011 zespół rozpoczął prace nad rejestracją debiutanckiego materiału, zakończone w marcu 2012 r. Muzyka, którą tworzy Loathing, to, w dużym skrócie, połączenie technicznego, agresywnego thrashu i death/sludge metalu z naciskiem na klarowność kompozycji , wgniatający w glebę ciężar i charakterystyczny groove. Członkowie: LK - drums and percussion, MG - lead/rhythm guitar, ambience, KW - lead/rhythm guitar, MC - bass guitar. Więcej informacji o zespole Loathing: www.myspace.com/loathingband

UNSAINT (trash death metal) to stara szkoła grania w nowym wydaniu. Coś dla fanów Slayera, Lamb of God czy Hypocrisy - szybko, mocno, flaki i diabeł;). Zespół założony został w lutym 2008r i przez długi czas borykał się z problemami personalnymi, co opóźniło zaprezentowanie jego muzyki szerszej publiczności. Ostatecznie skład wykrystalizował się z członków takich warszawskich bandów jak Blade of Terror, Hostile czy At the Lake. Obecnie kapela skupia się na intensywnym koncertowaniu oraz rychłym wydaniu dema. Skład zespołu Unsaint: Sore - wokal, Pakuł - gitara i boczny wokal, Dziko - gitara, Owca - bas, Androl - perkusja. Więcej informacji o zespole UnSaint: www.myspace.com/unsaint

ZAMORDISM (Black'n'Roll) Sex, Drugs & BLACK’N’ROLL! Tak brzmi motto tej niepokornej warszawskiej hordy. Pazerna Dywizja Zamordism - bo tak potocznie zwana jest kapela - powstała pod koniec 2008 roku z inicjatywy Gierka i Badenova. Stylistycznie jest to wybuchowa mieszanka - prostych chwytliwych riffów, rzewnych melodii i wyszczekanych wokali. Obecnie kapela koncertuje i przygotowuje się do nagrania debiutanckiego albumu. Członkowie zespołu: Gierek – guitars, Badenov – bass, Kowal – guitars, Odyn – vocals, Adam – drums. Więcej informacji na stronie: www.myspace.com/zamordism
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 kwietnia 2012, 00:00,

Sejmik sportowy w Piasecznie

W czwartek 19 kwietnia, o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie, odbędzie się Piaseczyński Sejmik Sportowy, na którym spotkają się działacze, trenerzy, rodzice, nauczycieli oraz wszyscy, którym na sercu leży dobro piaseczyńskiego sportu, aby rozmawiać o jego przyszłości.