Informacje4 maja 2012, 00:00,

Koncert McGyver Band w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na koncert Zespołu McGyver Band. Koncert odbędzie się w sobotę 5 maja 2012 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 złotych. Zespół McGyver Band występuje w składzie Robert Krzyżaniak - perkusja wokal, Wiesław Gąsiar - gitara basowa wokal, Robert Gołaszewski - gitara instrumenty klawiszowe wokal, Adam Siemierzewicz - gitara wokal.

MCGYVER BAND

Wszystko w McGyver Band zaczęło się w 1995 r. Spotkali się przypadkiem na jakimś koncercie. Czterech doświadczonych muzyków, z których każdy latami doskonalił swoje umiejętności na kontraktach zagranicznych, po wspólnych naradach i próbach postanowiło połączyć swoje muzyczne losy i założyć zespół o nazwie "Mc Gyver Band". Cóż takiego prezentują, czym podbijają serca słuchaczy? Otóż ich sposób jest niesamowicie prosty: odpowiednia dawka rock'n'rolla, reggae, popu, połączona z wyczuciem rytmu, odpowiednimi warunkami głosowymi i odrobiną pasji i serca. Wszystko to sprawia, że można ich słuchać godzinami i fantastycznie bawić się przy ich muzyce. Najlepsze hity ostatnich 30 lat w ich wykonaniu (live!) nabierają nowego wydźwięku, pozostając jednocześnie wierne oryginalnym wersjom. Więcej informacji na stronie internetowej: www.mcgyverband.pl

McGyver Band wykonuje cover Money for nothing (Dire Straits):

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert McGyver Band.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 kwietnia 2012, 00:00,

Konkurs fotograficzny tematyczny CZERń I BIEL

Za chwilę rozpocznie się maj 2012 roku i tym samym, odbędzie się kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego, organizowanego na forum mieszkańców. W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń terytorialnych oraz czasowych wykonania zdjęcia. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu, tj.: CZERń I BIEL. Liczymy na Waszą kreatywność i ciekawe pomysły.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 maja 2012 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: CZERń I BIEL, w którym po 10 maja - pojawią się Wasze zdjęcia. Zachęcam wszystkich mieszkańców, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. UWAGA: osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM, oraz harmonogramem, który można przeczytać w konkursowym wątku na forum.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
CENTRUM KULTURY PIASECZNO