Informacje5 września 2015, 20:00,

Koncert Marcina Nowakowskiego w Konstancinie - Ostatni Piknik Lata

5 września 2015 roku o godz. 20.00 odbędzie się koncert saksofonisty Marcina Nowakowskiego, z którym zagra zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Bartozzi Wojciechowski (bass), Damian Kurasz (gitara), Kamil Barański (instrumenty klawiszowe) oraz Ola Nowak, Ewelina Kordy i Kuba Jurzyk (chórek). Miejsce: Park Zdrojowy w Konstancinie. Wstęp wolny.

Koncert Marcina Nowakowskiego w Konstancinie - Ostatni Piknik Lata

Piknik rodzinny organizowany we współpracy z Polskimi Sieciami Energetycznymi, na który serdecznie zapraszamy mieszkańców Konstancina-Jeziorny oraz pracowników PSE. W programie przewidziano mnóstwo rodzinnych atrakcji, a ukoronowaniem dnia będzie koncert znakomitego saksofonisty, Marcina Nowakowskiego, który zagra o 20.00 w Amfiteatrze. Artysta jest obecny na polskiej scenie muzycznej od lat 90′. Współpracował m.in. z: Natalią Kukulską, Kasią Kowalską, Marylą Rodowicz, De Mono, wydał trzy solowe albumy „Smooth Night”, „Better Days” i „Shine”.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4327&start=15
Informacje5 września 2015, 17:00,

Koncerty na Rynku w Górze Kalwarii

5 września 2015 roku o godz. 17.00 odbędą się koncerty oraz pokaz kina plenerowego na Rynku w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Pierwszą część imprezy organizowanej przez stowarzyszenie O to chodzi oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii wypełnią występy i koncerty lokalnych artystów. Na scenie wystąpią: Gwara & Rzeźnik, Antek, Ponton, Gol D, Paweł Kurowski, Bloco Maestro, Jakub Szlązak, Joanna, oraz Kamil Niedużak NDZ. O godzinie 20.00 w plenerze zostanie wyświetlony kultowy film Marka Piwowskiego Rejs.

Koncerty na Rynku w Górze Kalwarii

Orientacyjne godziny występów:
17.05-18.30
- Jakub Szlązak
- Maestro
- Paweł Kurowski
- Antek
18.30-19.00
- Gwara & Rzeźnik
19.00-19.30
- Ponton Gol D Kogut
19.30-20.00