Informacje17 czerwca 2013, 00:00,

Koncert Małych Pianistów w Nowej Iwicznej

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na koncert małych pianistów z GOK, który odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca 2013 roku o godz. 17.00. Miejsce: świetlica GOK Lesznowola przy ul. Zimowej 25 c w Nowej Iwicznej. Będzie to koncert uczniów p. Agnieszki Lis, która prowadziła zajęcia przez bieżący rok kulturalny w świetlicy GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej. Dzieci zagrają pięknie dla swych gości z okazji zakończenia roku kulturalnego.

KONCERT MA£YCH PIANISTÓW Z GOK
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje17 czerwca 2013, 00:00,

ISLANDIA - Klub Podróżnika w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkańców do Klubu Podróżnika: ISLANDIA. Spotkanie odbędzie się 18 czerwca 2013 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas spotkania, będzie można poznać bogaty zbiór wspomnień i zdjęć z podróży po Islandii. O podróży będzie opowiadał Wojtek Ziemnicki, który pokaże zdjęcia z rowerowej wyprawy dookoła Islandii. Wstęp wolny. Zapraszam.

ISLANDIA - KLUB PODRÓżNIKA W PIASECZNIE

Podczas spotkania Klubu Podróżnika w Piasecznie, Wojciech Ziemnicki opowie o wszechobecnych wulkanach, lodowcach i krajobrazie, który stanowi istny przedsionek piekieł, jednak w słoneczne dni potrafi onieśmielić każdego intensywnością prezentowanych barw. Będą też ciekawostki o elfach i trollach potrafiących przestraszyć nawet doświadczonego podróżnika. Wojtek Ziemnicki wsiadł na rower i samotnie objechał Islandię. O magicznej wyspie i swoich przygodach opowie podczas spotkania w Klubie Podróżnika. Islandia jednych zachwyca, dla innych stanowi jedynie mało gościnne środowisko. Jedno jest jednak pewne... w sercu każdego odciska piętno i nikogo nie pozostawia obojętnym. Zapraszam na pokaz slajdów i opowieść o samotnej wyprawie po Islandii.

Wojtek Ziemnicki
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno