Informacje19 maja 2012, 00:00,

Koncert Macieja Maleńczuka w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna serdecznie zapraszają na niedzielny koncert Macieja Maleńczuka, inaugurujący Letni Sezon Muzyczny w Konstancinie-Jeziornie. Koncert odbędzie się 20 maja 2012 roku o godz. 20.00 w Parku Zdrojowym (Amfiteatr). Wstęp wolny. Zapraszam na koncert Macieja Maleńczuka.

KONCERT MACIEJA MALEńCZUKA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Maciej Maleńczuk wystąpi z projektem Psychodancing. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje polskiej piosenki w zupełnie nowych aranżacjach po mistrzowsku zaśpiewane przez Maleńczuka, a także nowe, autorskie utwory "Barman" czy "Ostatnia nocka" nawiązujące w stylistyce do klimatów dancingu.

Maciej Maleńczuk to wokalista i gitarzysta rockowy, poeta, a także osobowość telewizyjna. We wczesnej fazie swojej twórczości określany mianem "barda Krakowa". Uważany za jednego z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych. Więcej informacji na stronie internetowej Maleńczuka: www.malenczuk.art.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje19 maja 2012, 00:00,

Polska biega, pobiegnij i TY w Górze Kalwarii

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii organizuje w niedzielę 20 maja 2012 roku, biegi przełajowe w ramach ogólnopolskiej akcji POLSKA BIEGA. Biegi odbędą się na stadionie Miejskim przy ul Wojska Polskiego 44 w Górze Kalwarii. Dzieci i młodzież mogą zapisywać się w swoich szkołach u nauczycieli wychowania fizycznego bądź w dniu zawodów w godz. 9.00 - 9.30. Warunkiem uczestnictwa jest pisemna zgoda rodziców bądź prawnego opiekuna.

POLSKA BIEGA, POBIEGNIJ I TY W GÓRZE KALWARII

Program minutowy biegów w Górze Kalwarii:
- przedszkolaki – 300 m – start godz. 9.30
- klasy 1-2 dziewczynki – 300 m – start godz. 9.40