Informacje27 sierpnia 2016, 15:00,

Koncert letni zespołu Cindruska i Kuźni Artystycznej w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 sierpnia 2016 roku o godz. 15.00 odbędzie się koncert letni zespołu Cindruska i Kuźni Artystycznej w Konstancinie. Wstęp wolny. Miejsce: Amfiteatr Park Zdrojowy, Konstancin.

KONCERT LETNI ZESPOŁU CINDRUSKA I KUŹNI ARTYSTYCZNEJ W KONSTANCINIE

Dziecięca grupa folklorystyczna ze Słowacji - Cindruska istnieje od 2008 roku. Występują w niej dzieci i młodzież w wieku od 3 do 16 lat. Repertuar zespołu stanowią pieśni i tańce z regionu Liptowa, Orawy, Myjawy i Hornehronia. Zespół Cindruska odnosi międzynarodowe sukcesy, występował między innymi na festiwalach folklorystycznych w Macedonii, Bulgarii, Hiszpanii, Grecji, Monako i na Ukrainie.Kuźnia Artystyczna występuje w Polsce i za granicą. Zespół miał zaszczyt tańczyć w Filharmonii Narodowej w Warszawie, na deskach Teatru Żydowskiego, w Sali Kongresowej PKiN, w Teatrze Roma oraz Teatrze na Wodzie w Łazienkach Królewskich. Kuźnia spotkała się z uznaniem publiczności na Ukrainie (2004), we Francji (2005), w Czechach (2006/2007/2009/2010/2013), na Białorusi (2007), w Bułgarii (2010), w Niemczech (2013), na Słowacji (2014) i na Węgrzech (2011). Podczas XI Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Dziecięcej w Neseberze w Bułgarii Kuźnia zdobyła drugą nagrodę.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 sierpnia 2016, 17:27,

Media Markt w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Media Markt rozwija się dynamicznie we wszystkich kanałach sprzedaży, oferując najpełniejszy na rynku wybór urządzań z zakresu elektroniku użytkowej. Kolejny nowoczesny market sieci powstanie już pod koniec tego roku w Piasecznie. Obecnie trwa rekrutacja pracowników, którzy dołączą do zespołu Media Markt.

MEDIA MARKT W PIASECZNIE

Sklepy Media Markt są najchętniej odwiedzanymi marketami z elektroniką użytkową w Polsce. Sieć posiada obecnie 57 specjalistycznych sklepów w całej Polsce, w tym 4 lokalizacje w Warszawie: przy ul. Ostrobramskiej 79, Al. Krakowskiej 61, ul. Górczewskiej 212/226 oraz ul. Piłsudskiego 1 w Markach. Już wkrótce uruchomiony zostanie sklep w Piasecznie.

Media Markt jest liderem elektroniki użytkowej w Polsce, który wyznacza nowe standardy w zakresie asortymentu oraz jakości obsługi. Z myślą o naszych klientach inwestujemy w dynamiczny rozwój sprzedaży wielokanałowej, zarówno ulepszając sklep internetowy, jak i otwierając kolejne markety. - powiedział Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. - Sklep internetowy mediamarkt.pl cieszy się stale rosnącą popularnością. Wielu użytkowników nowoczesnej elektroniki preferuje jednak osobistą wizytę w markecie, korzystając z fachowego doradztwa. Dlatego już wkrótce oddamy do ich dyspozycji kolejny sklep Media Markt – tym razem w Piasecznie.

Market w Piasecznie zostanie zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Elektronicznej. Na powierzchni całkowitej ponad 1200 m2 klienci znajdą wszystko, co niezbędne do wyposażenia domu czy biura, najnowsze technologie mobilne, a także urządzenia i gadżety wspierające realizację pasji. Oprócz bogatej oferty sprzętowej, klienci będą mogli również skorzystać z szerokiej oferty usług takich jak przegrywanie danych, zabezpieczenie telefonu folią, rozszerzona gwarancja czy obsługa transportowo-instalacyjna.

MEDIA MARKT W PIASECZNIE

Media Markt to nie tylko nowoczesne sklepy z elektroniką użytkową, ale również świetne miejsce pracy dla ludzi pełnych pasji i interesujących się najnowszymi technologiami. Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska doradców fachowych i pracowników działu obsługi do sklepu w Piasecznie. Pracownicy Media Markt mogą liczyć na stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, a także dostęp do nowoczesnych technologii oraz bogaty pakiet socjalny. Nowo przyjęci pracownicy przed rozpoczęciem pracy przejdą fachowe szkolenia, które pozwolą im przygotować się do pracy u lidera rynku elektroniki użytkowej w Polsce. Zainteresowani rekrutacją mogą rejestrować się na stronie praca.mediamarkt.pl i aplikować na wybrane stanowisko.

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie właściwego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 57 marketów w 47 miastach Polski.

Wioletta Batóg
Rzecznik Prasowy Media Saturn Holding Polska Sp. z o. o.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Wątek na forum mieszkańców: Media Markt w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie