Informacje16 sierpnia 2012, 00:00,

Koncert letni Big Bandu Rondo Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców na letni koncert Big Bandu Rondo Konstancin, który tym razem wykona utwory dixielandowe. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 sierpnia 2012 roku o godzinie 16.00 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Zapraszamy do Konstancina!

Koncert letni Big Bandu Rondo Konstancin
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje16 sierpnia 2012, 00:00,

III edycja Piaseczyńskie Kino Plenerowe w Parku

W imieniu organizatorów Fundacji Studio (S)praw Kobiet oraz partnerów (Klubu Scena, nieformalnej grupy WPI, Inny Punkt Widzenia, DepilConcept Piaseczno) oraz Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic na III edycję Piaseczyńskiego Kina Plenerowego. Startujemy już w ten piątek 17 sierpnia 2012 roku o 21.00 w Parku Miejskim, przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. W razie deszczu, burzy i niesprzyjających temperatur, emisje będą wyświetlane w poniedziałki o tej samej porze. Zapraszamy mieszkańców na "Filmowe historie słynnych kobiet".

III EDYCJA PIASECZYńSKIE KINO PLENEROWE

Podczas najbliższych spotkań planujemy wyświetlić następujące filmy:
17.08.2012: FRIDA
24.08.2012: ANNIE LEIBOVITZ, żYCIE W OBIEKTYWIE
31.08.2012: NICZEGO NIE żA£UJę, EDITH PIATH
07.09.2012: DZIECI IRENY SENDLEROWEJ

Ekran Piaseczyńskie Kino Plenerowe w Parku

Po seansie zapraszamy na swobodną dyskusję na temat obejrzanej historii. Dla wszystkich uczestników dyskusji przewidujemy nagrody sponsorowane przez DepilConcept Piaseczno. W razie deszczu, burzy i niesprzyjających temperatur, projekcje filmowe będą wyświetlane w poniedziałki o tej samej porze. Wstęp na PKP jest bezpłatny. Więcej informacji na temat akcji można uzyskać na pkp-info.blogspot.com Zapraszamy serdecznie!
autor/źródło: Agnieszka Jarzębska