Informacje24 kwietnia 2015, 19:00,

Koncert Łączy nas sport nie narkotyki w Tarczynie

24 kwietnia 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert pn.: Łączy nas sport nie narkotyki – Drużyna Mistrzów. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie przy ul. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. Koncert odbywa się pod patronatem Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktyki Społecznej Łączy nas sport nie narkotyki. Zapraszany!

Koncert Łączy nas sport nie narkotyki w Tarczynie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=11076
Informacje24 kwietnia 2015, 19:00,

AdsoN, KOLOROFONIA i Ob'darty Borsuk - koncert KONTAKT #12

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpią zespoły: AdsoN, KOLOROFONIA i Ob'darty Borsuk. Koncert odbędzie się 24 kwietnia 2015 roku o godz. 19.00. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Celem projektu KONTAKT jest promowanie lokalnej twórczości - na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności.

AdsoN, KOLOROFONIA i Ob'darty Borsuk - koncert KONTAKT #12

ADSON reprezentant Konstancina. Pod pseudonimem występuje od 7 lat. W duecie z Przkrętem koncertował zarówno w swych rodzinnych stronach, jak i poza nimi, nie wyłączając Piaseczna, gdzie grali na imprezach z cyklu Rap Rewir. Tym razem Adson zaprezentuje się solo, a na scenie towarzyszyć mu będzie DJ KOTYN.

KOLOROFONIA reprezentujący Piaseczno raper, znany jako KOLO zaprezentuje swój projekt KOLOROFONIA. Ten niepowtarzalny „one-man show”, w którym poza muzyką usłyszymy historie z wojaży i obserwacje z życia nigdy nie ma ustalonego scenariusza i za każdym razem wygląda inaczej.

OB'DARTY BORSUK osobnik niewiadomego pochodzenia. Obywatel świata. Zaprezentuje premierowy materiał, o którym wiadomo jedynie, że będzie obrazoburczy. Na scenie towarzyszyć mu będzie DJ WRON.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019