Informacje29 marca 2015, 16:00,

Koncert ku czci św. Jana Pawła II


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wyjątkowym koncertem pasyjnym gmina Konstancin-Jeziorna uczci dziesiątą rocznicę śmierci i pierwszą rocznicę kanonizacji św. Jana Pawła II. Na uroczystości zapraszamy w najbliższą niedzielę (29 marca). Św. Jan Paweł II jest Honorowym Obywatelem naszego miasta. Tytuł przyznała mu 1999 roku Rada Miejska Konstancina-Jeziorny. W związku z przypadającą w tym roku 10. rocznicą śmierci papieża Polaka, burmistrz gminy zaprasza w niedzielę, 29 marca na wyjątkowy koncert pasyjny. O godz. 18 w Konstancińskim Domu Kultury (ul. Mostowa 15, Hugonówka) wystąpi Nina Nowak, solistka Teatru Wielkiego i Filharmonii Narodowej w Warszawie. Usłyszymy najpiękniejsze pieśni i arie sakralne oraz tryptyki św. Jana Pawła II. 

Koncert ku czci św. Jana Pawła II

Uroczystości rocznicowe rozpocznie jednak o godz. 16.00 msza św. w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Piłsudskiego 54. Później, ok. godz. 17.15, władze gminy, zaproszeni goście i delegacje złożą kwiaty oraz zapalą znicze przed pomnikiem św. Jana Pawła II w Parku Zdrojowym. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Program obchodów:
16.00 Msza św. - kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Piłsudskiego 5
17.15 Złożenie kwiatów przed pomnikiem św. Jana Pawła II w Parku Zdrojowym
18.00 Koncert pasyjny - KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=10&t=11021
Informacje31 marca 2015, 19:00,

Jak pokonać szatana? - pokaz filmu i spotkanie z reżyserem w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

31 marca 2015 roku o godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu pt. Jak pokonać szatana? oraz spotkanie z reżyserem. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp: 10 zł. Film pt.: Jak pokonać Szatana? jest dokumentem zrealizowanym we Włoszech latem 2013 r. Autorem filmu jest Michał Kondrat, wieloletni asystent egzorcysty, absolwent studiów podyplomowych Kierownictwa Duchowego na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, często zapraszany do programów telewizyjnych i radiowych, jako komentator zagadnień związanych z duchowością i sprawami Kościoła Katolickiego.

Jak pokonać szatana? - pokaz filmu i spotkanie z reżyserem w Piasecznie

Tematem filmu Jak pokonać szatana? jest walka duchowa, a dokładnie walka z Szatanem. Autor filmu przeprowadza widza skrupulatnie przez ten problem, tłumacząc jego kontrowersyjne aspekty i udzielając wskazówek opartych na doświadczeniach Ojców Kościoła. Odwiedza najbardziej znanych egzorcystów świata, a także innych ekspertów od walki duchowej i posługi uwalniania. Z rozmów z nimi można się dowiedzieć, jakie narzędzia Kościół oferuje do walki ze złym duchem. Eksperci mówią, jak prawidłowo powinniśmy sprawować modlitwę o uwolnienie, kto może zwracać się do Szatana w formie rozkazującej, oraz jak to robić bezpiecznie. W filmie znajdzie się też wywiad z mocno dręczoną Włoszką i modlitwa nad nią. Autor filmu spotyka się również z Anią Golędzinowską, słynną modelką, która opowiada mu o silnych dręczeniach demonicznych, których doświadcza od chwili nawrócenia.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11022

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie