Informacje24 stycznia 2014, 00:00,

KONCERT KOLĘDY ŚWIATA W PIASECZNIE

Parafia św. Anny w Piasecznie zaprasza na wyjątkowy koncert KOLĘDY ŚWIATA, który odbędzie się 26 stycznia 2014 roku o godz. 17.00, w auli niebieskiej Domu Parafialnego przy kościele Św. Anny w Piasecznie. To szczególne, jedyne w swoim rodzaju widowisko, przedstawiające bożonarodzeniowe śpiewy z całego świata w wykonaniu międzynarodowego zespołu. Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku mamy sposobność spotkać się na radosne kolędowanie wraz z seminarzystami Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego REDEMPTORIS MATER w Warszawie. Przeprowadzą oni niedzielę misyjną – będą głosić Słowo i zapraszać do pomocy w dziele ewangelizacji. Zapraszamy na koncert Kolędy Świata.

KONCERT KOLĘDY ŚWIATA W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno

Informacje24 stycznia 2014, 00:00,

Spotkanie z nartami biegowymi w Konstancinie

GOSiR Konstancin-Jeziorna serdecznie zaprasza na NARTY BIEGOWE. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 25 stycznia 2014 roku o godz. 10.00. Zainteresowane osoby spotykają się na parkingu przy Gospodzie Zalewajka (ulica Od lasu 23 Konstancin-Jeziorna). Na miejscu czynna będzie wypożyczalnia sprzętu (od godz. 9.30), możliwość wypożyczenia. Cena za cały komplet - narty, buty, kijki - 25 zł (2h). Sprzęt jest nowy. Możliwa rezerwacja pod numerem telefonu 22 403 69 70 - sprzęt będzie też dostępny bez rezerwacji. Zapraszamy na sobotnie spotkanie z nartami biegowymi w Konstancinie-Jeziornie.

Spotkanie z nartami biegowymi w Konstancinie
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Konstancin-Jeziorna