Informacje6 stycznia 2015, 18:00,

Koncert kolędowo-karnawałowy z okazji Święta Trzech Króli w Tarczynie

6 stycznia 2015 roku o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolędowo-karnawałowy z okazji Święta Trzech Króli w Tarczynie. Miejsce: sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Wstęp wolny.

Koncert kolędowo-karnawałowy z okazji Święta Trzech Króli w Tarczynie

Wykonawcy:
Zespół jazzowy Nic Innego w składzie: Maciej Zych - saksofon, Rafał Gańko - trąbka, Jan Jędrzejczyk - fortepian, Jakub Bruszewski - gitara basowa, Marcin Adamski - perkusja.

Chór Miasta Tarczyna: Jan Zakrzewski - opieka wokalna, Jarosław Praszczałek - dyrygent. Występy instrumentalne: Sebastian Bierdziński - fortepian, Jan Sosin - fortepian
oraz gościnnie:
Kwartet fletowy z Prywatnej Szkoły Muzycznej II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Sulejówku: Sylwia Kubiak-Dobrowolska - I flet i prowadzenie zespołu, Urszula Sota - II flet , Malwina Marcinkowska - III flet, Paulina Sobotka - IV flet.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=10815
Informacje8 stycznia 2015, 18:00,

Paryska Przygoda recital Małgorzaty Jareckiej w Magdalence

8 stycznia 2015 roku o godz. 18.00 zapraszamy na Noworoczny Recital Małgorzaty Jareckiej pt. Paryska Przygoda. Miejsce: CIS Magdalenka przy ul. Lipowej 28. Kierownictwo artystyczne oraz instrumenty klawiszowe: Marek Stefankiewicz, gitara basowa: Andrzej Wysocki, instrumenty perkusyjne: Mariusz Mocarski, wokal: Małgorzata Jarecka. Wokalistka zaśpiewa największe przeboje m.in.: Edith Piaf, Dalidy, Joe Dassina i Jacquesa Brela. Wstęp wolny!

Paryska Przygoda recital Małgorzaty Jareckiej w Magdalence

Redakcja, 16 lipca 2019