Informacje17 stycznia 2016, 19:00,

Koncert kolęd w wykonaniu chóru Con fuoco w kościele w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 stycznia 2016 roku o godz. 19:00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Con fuoco, pod dyrekcją Andrzeja Sochockiego. W programie kolędy różnych krajów i kultur. Koncert odbędzie się w kościele p.w. św. Józefa Opiekuna Pracy przy ul. Ogrodowej 3 w Józefosławiu.

Koncert kolęd w wykonaniu chóru Con fuoco w kościele w Józefosławiu

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=7844
Informacje11 stycznia 2016, 13:35,

Relacja z III Marszu Zimowego Nordic Walking z Piaseczna do Zalesia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W zimowy, świąteczny poranek 6 stycznia 2016r. na Placu Piłsudskiego w Piasecznie spotkali się miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu.

RELACJA Z III MARSZU ZIMOWEGO NORDIC WALKING Z PIASECZNA DO ZALESIA

W III Zimowym Marszu Nordic Walking – „Łączymy Pokolenia” wzięli udział przedstawiciele wielu pokoleń. Najmłodszy uczestnik miał 8 lat, najstarszy...z grzeczności nie będziemy podawać szczegółów. Po wspólnej rozgrzewce, w asyście piaseczyńskiej Policji uczestnicy Marszu wyruszyli ulicami Kościuszki i Świętojańską w kierunku Zimnych Dołów. Trasa Marszu przebiegała ulicami Piaseczna, Żabieńca oraz urokliwymi duktami Lasów Chojnowskich. Po dotarciu do celu i wspólnym stretchingu rozpoczęto biesiadowanie przy ognisku. Dzięki hojności szkoły Cosinus w Piasecznie, ufundowane przez przedstawicieli szkoły specjały umiliły czas i pozwoliły na uzupełnienie kalorii. W otoczeniu pięknej zimowej aury, w bliskości z przyrodą Lasów Chojnowskich, we wspaniałej atmosferze stworzonej przez uczestników wydarzenia czas mijał szybko. Kolejny Zimowy Marsz Nordic Walking już za nami. Pozostały cudowne wspomnienia i nowe znajomości zawarte w trakcie marszu i ogniska, jesteśmy pewni, że zaowocują one kolejnymi spotkaniami, kolejną aktywnością.

RELACJA Z III MARSZU ZIMOWEGO NORDIC WALKING Z PIASECZNA DO ZALESIA

W imieniu organizatora Marszu, Fundacji Żyj Aktywnie po 50-tce, za okazaną życzliwość oraz udzielenie wszelkiej pomocy w bezpiecznej organizacji naszego Marszu, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Włodzimierzowi Rasińskiemu Naczelnikowi Wydziału Utrzymania Dróg i Transportu Publicznego przy Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno, inspektorowi Robertowi Kokoszce Komendantowi Powiatowej Policji w Piasecznie oraz policjantom zabezpieczającym Marsz, Sławomirowi Mydłowskiemu Nadleśniczemu oraz pracownikom Nadleśnictwa Chojnów za udostępnienie obiektu „Zimne Doły”, Panu Łukaszowi Wylezińskiemu oraz pracownikom Biura Promocji za upowszechnienie informacji o Marszu. Szczególne podziękowania dla Pana Mateusza Nazarko - Dyrektora Szkoły dla Dorosłych COSINUS w Piasecznie za ufundowanie artykułów spożywczych na ognisko oraz udział osobisty w Marszu.Dziękujemy wolontariuszom Fundacji Żyj Aktywnie po 50-tce za udział i pomoc w organizacji Marszu. Uczestnikom Marszu dziękujemy za liczne przybycie i stworzenie niepowtarzalnej cudownej atmosfery. Zapraszamy na kolejne spotkania i … Niech Moc Będzie z Wami Aktywni Chodzący Z Kijami!

Gabriela Helak

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=8478

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie