Informacje13 grudnia 2007, 00:00,

Koncert Kolęd w Gminnym Ośrodku Kultury Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn www.tarczyn.pl serdecznie zaprasza na Koncert Kolęd, który odbędzie się 16 grudnia 2007 roku, o godzinie 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie przy ul. Ks. Czesława Oszkiela 3. Podczas niedzielnego Koncertu Kolęd wystąpią młodzi pianiści, którzy uczestniczą w zajęciach muzycznych pod kierunkiem Katarzyny Januszewskiej i Romana Maliszewskiego. Wstęp jest wolny. Serdecznie zapraszam na koncert kolęd do Tarczyna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje14 grudnia 2007, 00:00,

Zabawa choinkowa z udziałem Mikołaja w Konstancinie