Informacje15 grudnia 2018, 17:00,

Koncert kolęd i pastorałek w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 grudnia 2018 roku o godz. 18.00 Konstanciński Chór Kameralny zaśpiewa najpiękniejsze kolędy, pastorałki i utwory świąteczne. Zabrzmią zarówno tradycyjne, popularne, polskie kolędy, m.in. Przybieżeli do Betlejem, Mizerna cicha, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Cicha noc, Jezus malusieńki,Wśród nocnej ciszy, jak i nieco mniej znane utwory, m.in. Dzieciątko się narodziło, Niemowlątko na słomie, Zaśpiewam Jezuskowi, Tryumfy Króla Niebieskiego. Nie zabraknie także piosenek i kolęd z innego kręgu kulturowego, m.in. Ya viene la vieja (hiszpańska kolęda tradycyjna), White Christmas (piosenka bożonarodzeniowa). Oprócz chóru na scenie zaśpiewają także soliści. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny – wejściówki do odbioru w recepcji KDK w dniu koncertu od godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.

Koncert kolęd i pastorałek w Konstancinie-Jeziornej

Konstanciński Chór Kameralny tworzą pasjonaci muzyki, których połączyła idea wspólnego śpiewu. Zespół jest czterogłosowym chórem mieszanym, który liczy blisko dwudziestu członków, a jego dyrygentem jest Piotr Stawarski, artysta Filharmonii Narodowej, organista i kompozytor. Chór regularnie koncertuje oraz stale poszerza swój repertuar, w którym znajdują się utwory ludowe, sakralne i rozrywkowe.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 grudnia 2018, 12:00,

Dzielny Grześ i Święty Mikołaj - bezpłatny spektakl dla dzieci w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 grudnia 2018 roku  o godz. 13.00 i 17.00 zapraszamy na przedstawienie pt. „Dzielny Grześ i Święty Mikołaj” - to zabawna historia przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Aktorzy wchodzą w dialog z widzami, zachęcając do aktywnego udziału w spektaklu, a komiczna forma teatralna z użyciem pacynek na długo pozostaje w pamięci maluchów. Wszystkie dzieci z niecierpliwością wypatrują Świąt Bożego Narodzenia i świątecznych prezentów. A gdyby tak ktoś postanowił odwołać święta, a wszystkie podarunki zaginęły? Na ratunek Świętom wyruszy dzielny Grześ i mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Czy bohaterom uda się pokrzyżować plany złej wiedźmy?... Miejsce: Centrum Handlowe Auchan, ul. Puławska 46, Piaseczno.  Wstęp wolny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie