Informacje4 grudnia 2014, 20:00,

Koncert jubileuszowy KOLOROFONIA w 8 Ball Club w Piasecznie

Dokładnie dziewięć miesięcy temu w 8 Ball Club miał miejsce koncert KOLOROFONIA, który przez wielu uważany był za najlepszy z dotychczasowych. Czas sprawdzić, czy można zrobić to raz jeszcze, za to lepiej! A że po dziewięciu miesiącach nadchodzi czas narodzin, tak też i tego dnia świętować będziemy pierwsze urodziny. Zapraszamy na koncert KOLOROFONIA, który odbędzie się 4 grudnia 2014 roku o godz. 20.00 Miejsce: 8 Ball Club przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie. Wstęp wolny.

Koncert jubileuszowy KOLOROFONIA w 8 Ball Club w Piasecznie

Dokładnie w Mikołajki ubiegłego roku dotarła pierwsza partia płyt, z których połowa przeznaczona została na prezenty i trafiła do Was, natomiast pozostałe powędrowały pocztą do rozgłośni radiowych. Czas pokazał, że nie warto marnować egzemplarzy na rozsyłanie ich po redakcjach, gdyż w większości trafiają one bez słuchania do szuflad, bądź kosza. Natomiast te, które stały się prezentami, trafiały bezpośrednio we właściwe ręce. Pewien rekordzista zakupił na prezenty świąteczne aż PIĘĆ sztuk. I tak być powinno!

W związku z tym, również tym razem przed i po koncercie nabyć będziecie mogli zarówno debiutancką płytę, jak i opaski, które od samego początku pomagają wspierać jej pozytywny przekaz. I choć z pewnością większość z Was już ją ma, to może zechcecie zdecydować się na podarowanie egzemplarza komuś z bliskich, bądź znajomych. Taka rekomendacja, to zaszczyt!

Michał Kisielewski

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?p=107381#p107381