Informacje25 września 2012, 00:00,

Koncert Jesienny w wykonaniu Jarosława Wasika

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza mieszkańców na KONCERT JESIENNY w wykonaniu Jarosława Wasika, z okazji rozpoczęcia nowego roku kulturalnego w GOK Lesznowola. Przed koncertem odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. Jesienne inspiracje. Wydarzenie odbędzie się 28 września 2012 roku o godz. 18.30. Miejsce: świetlica GOK Lesznowola przy ul. Nowej 6 w Starej Iwicznej, (II piętro). Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert do Starej Iwicznej.

KONCERT JESIENNY W WYKONANIU JAROS£AWA WASIKA
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje25 września 2012, 00:00,

Wieczór Komedii Improwizowanej w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na Wieczór Komedii Improwizowanej w wykonaniu teatru Improv AB OVO. Spektakl odbędzie się 29 września 2012 roku o godz. 19.00 w Hotelu Konstancja przy ul. ¬ródlanej 6/8, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny! Zapraszamy serdecznie wszystkich konstancińskich i okolicznych fanów impro na sobotni wieczór improwizacji. Niech jesień zacznie się radośnie salwami szczerego śmiechu.

AB OVO WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ

Improv to szlachetne podglądanie procesu tworzenia, w którym publiczność decyduje o przebiegu spektaklu, to rodzaj przedstawienia, podczas którego widz staje się po części twórcą: decyduje o jego przebiegu, zadanie aktorów to: przedstawić tu i teraz to, co widz proponuje. Aktorzy w ułamku chwili wymyślają riposty i kierują scenką ku zaskakującemu rozwiązaniu. W ten sposób przed oczami widza, przewija się cały repertuar tworzony ad hoc komicznych scen. Każde spotkanie jest niepowtarzalne, przez co w nieskończoność ciekawe. Grupę TEATRALN¡ AB OVO tworzą: Dorota Grojainow, Agnieszka Bajer, Katarzyna Michalska, Olga Miłaszewska, Jasiek Aleksandrowicz-Krasko, Robert Kibalski, Wojtek Medyński, Piotr Wesołowski, Piotr Wyżykowski. Więcej informacji na ich temat, możecie znaleźć na ich stronie internetowej: www.teatrabovo.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna