Informacje16 lutego 2011, 00:00,

Koncert JACKA DEWÓDZKIEGO w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club Piaseczno zaprasza, na wieczór z gościem specjalnym, którym będzie JACEK DEWÓDZKI, razem z Pawłem Nawrockim. Zapraszamy do Ósemki 19 lutego 2011 roku. Koncert zaczyna się o godz. 21:00. Wstęp 20 zł. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, które klub może zaoferować - właściciele lokalu proponują wcześniejszy zakup biletów (osobiście w lokalu). Zapraszamy na koncert Jacka Dewódzkiego w Piasecznie.

JACEK DEWÓDZKI

Jacek Dewódzki rozpoczął karierę w 1989 roku w zespole Patchwork. Nagrane zostały dwie płyty. W 1994 roku wygrał konkurs na wokalistę zespołu DżEM, ogłoszony po tragicznej śmierci Ryszarda Riedla. Wspólnie z Dżemem nagrał 5 płyt (Kilka zdartych płyt - 1995, List do R. - na 12 głosów - 1995 /z udziałem m.in. K. Prońko, K. Kowalskiej, M. Jakubowicz, M. Ostrowskiej, Cz. Niemena/, Pod wiatr - 1997, Dżem w Operze. Część I i II - 1998, Być albo mieć - 2000). Wraz z zespołem grał około 100 koncertów rocznie w tym m.in. USA i Niemczech. Występował przed takimi gwiazdami jak ZZ Top i Rolling Stones. Występował lub nagrywał z Katarzyną Gertner, Martyną Jakubowicz, Mietkiem Szcześniakiem. Brathankami, Małgorzatą Ostrowską, Czesławem Niemenem. Nagrał ścieżkę muzyczną do filmu: To ja złodziej. W roku 2000 wystąpił na koncercie gwiazd podczas festiwalu w Opolu. Pierwsza solowa płyta Jacka Dewódzkiego nosi tytuł: REWOLUCJA. Jacek Dewódzki śpiewa obecnie w grupie Revolucja, oraz od 2009 w grupie Harlem, uczestniczył w wielu muzycznych projektach takich jak Dzień Kotana, Przystanek Woodstock, WOŚP, Inwazja Mocy, Pomarańczowa Rewolucja, Festiwale: Tyski, w Węgorzewie, Opolu, Sopocie, Rock Autostrada.

8 Ball Club znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku - www.8ballclub.pl). W imieniu organizatorów koncertu, zapraszamy Was do klubu bilardowego 8 Ball Club na występ Dewódzkiego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje11 lutego 2011, 00:00,

Konkurs na hasło reklamowe Fundacji CMP - Czy Mogę Pomóc?

Szanowni Państwo, Fundacja CMP- Czy mogę pomóc?, aby wesprzeć swoją podopieczną Paulinkę Lichocką, przygotowała ciekawy konkurs z nagrodami. Paulina Lichocka to uśmiechnięta i radosna, ale niezwykle chora osóbka. Marzeniem dziewczynki jest posiadanie w domu łazienki, która byłaby udogodnieniem wspierającym jej trudne leczenie. Koszt urządzenia pomieszczenia na potrzeby Pauliny do około 7000 zł.

Paulina Lichocka

Dzięki wspaniałym partnerom, takim jak Centrum Medyczne CMP, Obi, Agro Natura Import-Export w przygotowaniu są mapki geodezyjne, niezbędne do wybudowania łazienki. Posiadamy już także całkiem sporo sprzętu: kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i brodzik. Nie mniej jednak, ogromne koszty związane z wykonaniem stosownych przyłączy, zakupem materiałów budowlanych i robocizną, powodują, że marzenie Paulinki nadal nie może być zrealizowane.

W naszych poszukiwaniach darczyńców na ten cel, spotkaliśmy kolejnych wspaniałych ludzi. Wydawca National Geographic przekazał na rzecz Fundacji 10 rocznych prenumerat National Geographic i National Geographic Traveler (po 5 z każdego tytułu). I właśnie te fantastyczne prenumeraty będą nagrodami w konkursie Fundacji CMP- Czy mogę pomóc?

Zasady Konkursu są proste. Należy na konto Fundacji wpłacić minimum 30 zł i wymyślić hasło promujące Fundację. Ważne jest, aby w haśle występowały w dowolnej odmianie słowa „Fundacja CMP” oraz „Piaseczno”. Pomysły można nadsyłać do 12.03.20011 na adres mailowy pomoc@czymogepomoc.pl, załączając także dowód wpłaty na rzecz fundacji lub składać w recepcji przychodni CMP w Piasecznie, przy ulicy Puławskiej 33. Liczymy na Państwa dobre serce oraz doskonałe pomysły. W tym konkursie każdy wygrywa 10 prenumerat fantastycznych magazynów czeka! Szczegóły oraz możliwość zgłaszania hasła, jest na stronie internetowej: www.czymogepomoc.pl/konkurs

Wpłatę należy przesłać na konto Fundacji:

Fundacja CMP - Czy Mogę Pomóc?
05-500 Piaseczno
ul. Puławska 33
Nr konta: Raiffeisen Bank Polska S.A. nr.: 45 1750 0012 0000 0000 1130 6292
autor/źródło: Fundacja CMP- Czy mogę pomóc?
Tematy: