Informacje1 lutego 2019, 18:00,

Koncert Incidental Music i Wieża Bajzel w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 lutego 2019 roku o godz. 19.00 w ramach cyklu Kontakt, odbędzie się koncert zespołów: Incidental Music i Wieża Bajzel. Wstęp wolny. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Serdecznie zapraszamy.

 Koncert Incidental Music i Wieża Bajzel w Piasecznie

Incidental Music w obecnym składzie gra od lutego 2010 r. Grają własne utwory rockowe. Czerpią inspirację z lat 80tych (Pink Floyd, Deep Purple, Status Quo, King Crimson), ale także 90-tych (Radiohead). Grają hobbystycznie pracując w swoich zawodach. Skład zespołu: Mirella (keyboards, piano), Wojtek (gitara, vocal), Tomek (perkusja), Mariusz (bass).

Wieża Bajzel to zespół, o którego sile decydują przede wszystkim kobiece ręce, umysły i struny głosowe! To projekt gitarzystek Aleksandry i Katarzyny wsparty siłą rockowych przelotów wokalistki Miruny i elektronicznymi przebiegami z komputerów Krzysztofa. Członkowie bardzo dbają o równowagę dżingu z dżangiem i starają się, aby energia swobodnie krążyła pomiędzy elektrycznymi gitarami, gardłem Miruny i bitmaszynami Krzysztofa. W ten sposób destylują akustyczne sole trzeźwiące, którymi chcą przebić się do umysłów przepracowanego słuchacza odpadającego po dwunastogodzinnej dniówce. Ich muzyka jest nośnikiem dla opowieści i obserwacji otaczającego nas świata, którymi chcielibyśmy skłonić słuchacza do zadumy i refleksji…

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

UWAGA - ZMIANA TERMINU KONCERTU ZESPOŁÓW INCIDENTAL MUSIC I WIEŻA BAJZEL!
Z przyczyn niezależnych od organizatorów, musiał zostać zmieniony termin koncertu z daty 1.02.2019 r. na inny! Informacje o nowym terminie podamy wkrótce!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 lutego 2019, 07:00,

Wystawa malarstwa Sylwii Zabor-Żakowskiej - Zapnij pasy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Do 22 lutego 2019 roku będzie można oglądać wystawę malarstwa Sylwii Zabor-Żakowskiej "Zapnij pasy". Miejsce: Biblioteka Publiczna w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3 w godzinach otwarcia. Serdecznie zapraszamy.

Wystawa malarstwa Sylwii Zabor-Żakowskiej - Zapnij pasy

Prace, które wchodzą w skład wystawy, zostały stworzone w różnym czasie oraz okolicznościach. Łączy je klimat z pogranicza surrealizmu, westernu, a także japońskiego drzeworytu. Czasem przyprawiają o dreszczyk emocji, czasem wprawiają w nastrój kontemplacji – chcą, by się im oddać. Obrazy łączą w sobie indywidualne zamysły artystki z mnogością inspiracji ze świata kultury. Duża część prac zawiera elementy zaczerpnięte z fotografii Steve’a McCurry. Poza tym, odnaleźć również nawiązania do dzieł takich artystów jak Katsushika Hokusai, Paul Gauguin, Tadeusz Makowski czy René Magritte. Obrazy zostały podpisane symbolami graficznymi, które dają odbiorcy możliwość dowolnej interpretacji dzieł.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie