Informacje28 października 2009, 00:00,

Koncert Gitarowy Europejska Szkoła Artystyczna Piaseczno

Europejska Szkoła Artystyczna w Piasecznie zaprasza na KONCERT GITAROWY dzień otwarty, który odbędzie się 29 października 2009 roku o godz. 18.30. Wykonawcy: Andrzej Heimowski (gitara) oraz uczniowie Europejskiej Szkoły Artystycznej. Szkoła znajduje się przy Głogowej 19 w Piasecznie. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem (22) 737-02-18 lub na stronie szkoły: www.esa.edu.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje28 października 2009, 00:00,

29 października HALLOWEEN NOC DUSZKÓW w Mysiadle

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola filia w Mysiadle zaprasza na NOC DUSZKÓW W MYSIADLE. Impreza Halloween dla dzieci odbędzie się 29 października 2009 roku. Młodsze dzieci spotykają się już o 17.00, nieco starsze zapraszamy od godz. 18.30. W programie: rzeźbienie w dyni, układanie kościotrupa, wstrętny poczęstunek oraz występ prawdziwych wiedźm z grupy Teatr jak malina z £az, które opowiedzą o swoim wstrętnym żywocie, domu, dzieciństwie i przyzwyczajeniach. To będzie istny horror! Przypominamy, że obowiązuje strrraszny strój – mile widziane będą wszelkie potwory, duchy, wilkołaki, czarownice i szkieletory. Bilet na imprezę można kupić w biurze w filii GOK w Mysiadle, koszt: 20 zł. Opiekun imprezy: Magdalena Klocek. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola