Informacje14 maja 2007, 00:00,

Koncert Funkowo - Jazzowy Oddlot w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i Gminne Centrum Informacji zapraszają na koncert Funkowo - Jazzowy Odlot, który odbędzie się w najbliższą sobotę 19 maja 2007 roku, o godzinie 20:00 w Kinie Uciecha przy ulicy KS. Sajny 14. Na koncercie zagra kwintet jazzowy Oddlot. Wstęp na koncert tylko 5 złotych.

Koncert Funkowo Jazzowy Oddlot w Górze Kalwarii

W skład zespołu Oddlot wchodzą: Adam Drzewięcki (piano), Piotr Grudziński (gitara elektryczna), £ukasz Jan Jozwiak (gitara basowa), Paweł Kłeczek (gitara elektryczna), Karol Krąż (perkusja). W repertuarze zespołu Oddlot, są przede wszystkim autorskie utwory oraz największe hity współczesnego jazzu. Po koncercie organizatorzy zapraszają na jam session do rana w Bilard Clubie przy ulicy KS. Sajny 6. Wstęp wolny!

Informacja pochodzi ze strony młodych dla mieszkańców Góry Kalwarii: gorakalwaria.net. Zobacz plakat przygotowany przez Rafała Korczaka: oddlot (jpg). Serdecznie zapraszamy na koncert Funkowo Jazzowy Oddlot w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje10 maja 2007, 00:00,

Piłka Nożna: KS Piaseczno - Korona Góra Kalwaria

W niedzielę 6 maja 2007 roku, o godzinie 15:00 został rozegrany mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Korona Góra Kalwaria. Spotkanie piłkarzy odbyło się w Piasecznie. KS Piaseczno pokonało Koronę Góra Kalwaria 1-0. Jedyną bramkę w 90 minucie tego meczu strzelił: B. Kobza.

W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Piaseczno wywalczyło rzut rożny. Z kornera dośrodkował Senator, Bartosz Kobza uprzedził bramkarza przyjezdnych i głową wpakował piłkę do siatki, wprawiając w euforię całą drużynę i kibiców Piaseczna. Gratulujemy zawodnikom KS Piaseczno. Więcej informacji i zdjęcia możecie obejrzeć na stronie: www.kspiaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno