Informacje21 listopada 2012, 00:00,

Koncert finałowy Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy oraz występ Tomka Wachnowskiego

24 listopada 2012 roku o godz. 17.00 rozpocznie się koncert finałowy Sztukatorów w Szkole Podstawowej w Zalesiu Górnym. Do występu przygotowuje się 24 wykonawców pod okiem zawodowych muzyków. W każdej z kategorii wiekowej przyznane zostaną nagrody, rozstrzygnięty zostanie też konkurs plastyczny Zielono mi. Gwiazdą wieczoru, oprócz oczywiście samych uczestników Festiwalu, będzie Tomek Wachnowski - autor, kompozytor i wykonawca, laureat najważniejszych konkursów poezji śpiewanej.

KONCERT FINA£OWY FESTIWALU POEZJI ŚPIEWANEJ SZTUKATORZY ORAZ WYSTęP TOMKA WACHNOWSKIEGO

Festiwal "Sztukatorzy" od 5 lat cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników muzyki. Składa się z dwóch części - najpierw uczestnicy pod okiem muzyków i instruktorów śpiewu ćwiczą wybrane przez siebie utwory z nurtu poezji śpiewanej, następnie prezentują je podczas koncertu finałowego. Oceniani są przez jury i publiczność. Poetyckie piosenki ze świetnym tekstem i akompaniamentem oraz rozchodzący się po sali zapach domowego ciasta i herbaty tworzą niezapomnianą atmosferę. Zapraszamy na Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 listopada 2012, 00:00,

Kwesta na rzecz Radosnej Wigilii w Piasecznie

24-25 listopada 2012 r. w godz. 12.00-19.00 odbędzie się świąteczne kwestowanie na rzecz akcji charytatywnej RADOSNA WIGILIA 2012, organizowane przez Fundację Dialog, Edukacja, Kultura. Zbiórka pieniędzy przeprowadzona zostanie na terenie sklepów AUCHAN Piaseczno, DECATHLON Piaseczno. Pozyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup środków czystości dla uczestników akcji Radosna Wigilia.

KWESTA NA RZECZ RADOSNEJ WIGILII

W każdym ze sklepów będzie punkt informacyjny, w którym będzie można uzyskać szerszych informacji o Radosnej Wigilii, obejrzeć zdjęcia z ubiegłych lat a przede wszystkim spędzić mile czas w przesympatycznym towarzystwie wolontariuszy. W kwestowaniu wezmą udział Radni Powiatu Piaseczyńskiego oraz Gminy Piaseczno. Zapraszamy serdecznie.
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - Radosna Wigilia w Piasecznie