Informacje12 kwietnia 2012, 00:00,

Koncert Farben Lehre i Trzeci Rasta Malasiya


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkańców na koncert Farben Lehre i Trzeci Rasta Malasiya, który odbędzie się w najbliższą sobotę 14 kwietnia 2012 roku o godz. 19.00, w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp kosztuje 10 zł przedsprzedaż i 15 zł w dniu koncertu. Zapraszamy na koncert Farben Lehre i Trzeci Rasta Malasiya w Piasecznie.

FARBEN LEHRE I TRZECI RASTA MALASIYA

FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 9 płyt studyjnych, jedna koncertówka, 3 wydawnictwa mające charakter kompilacji oraz dwa albumy dvd. Ostatnio, w październiku 2009 swoją premierę miał ostatni jak dotychczas krążek, zatytułowany "Ferajna", wydany przez wrocławską firmę Lou&Rocked Boys. Od kilku lat Wojciech Wojda jest organizatorem i pomysłodawcą, a FL głównym wykonawcą wiosennej, klubowej trasy koncertowej PUNKY REGGAE live, która rokrocznie, wspólnie z zaproszonymi zespołami, odwiedza kilkadziesiąt największych miast w calej Polsce, min. Warszawę, £ódź, Kraków, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Lublin, etc... W swojej ponad 20-letniej historii FARBEN LEHRE wystąpiło na wielu znaczących festiwalach m.in. Przystanek Woodstock (1996, 2004, 2006), Jarocin (lata 1987-94 i 2006, laureat 1990), Hunterfest (2006, 08),


Nie zabijaj (2005, 06), jak również we Francji (Auxerre 2002), na Słowacji (Nova Sedlica 2003, Snina 2004, Rudava 2008) czy Białorusi (Soligorsk 1988). Ponadto zagrał dużą trasę koncertową we Włoszech (1998 - Mediolan, Padwa, Genua, Wenecja, Bergamo) oraz dwukrotnie był gościem prestiżowego Flingern Punk Rock Festival w Düsseldorfie (klub AK-47). Na swoim koncie muzycy mają liczne koncerty w Niemczech (m.in. Berlin, Hamburg, München, Düsseldorf, Magdeburg, Cottbus, Zittau, etc...), Irlandii (Dublin 2007), na Ukrainie (Kijów, Lwów, Sławsko 2007) i w Austrii (Wiedeń 2009). Płocka kapela dzieliła scenę z tak znaczącymi formacjami jak Exploited (4 razy), Die Toten Hosen (3), G.B.H., Vibrators (4), U.K.Subs (2), Oi Polloi, Dritte Wahl (16), Krays, Paranoid Visions, Ine Kafe (2), Slobodna Europa czy Smola a Hrusky (4). Najważniejsze utwory w ponad 20-letniej historii FARBEN LEHRE to: Helikoptery, Handel, Egoiści, Nierealne ogniska, Matura, Spodnie z GS-u, Rozkołysanka, Atomowe zabawki, Judasz, Pozytywka, Terrorystan, Kolory, Pogodna, Erato, Ferajna, Zagadka oraz Corrida. Zespół występuje w składzie: Wojciech Wojda – śpiew, Konrad Wojda – gitara, Filip Grodzicki – bas, Adam Mikołajewski – perkusja. Więcej informacji, można przeczytać na stronie Farben Lehre: www.farbenlehre.plocman.pl


TRZECI RASTA MALAYSIA mieszkał przez 16 lat swojego życia i się wychował w Niewiadowie skąd pochodzą m.in Radosław i Cezary Pazura. W 2008 roku przeprowadził się on do żyrardowa koło Warszawy. Miasto to ma w sobie klimat. To miasto „czerwonej cegły” pełne zabytków, które nie wiadomo czemu do złudzenia dawały mu poczuć iż by mieszkał na Jamajce i zainspirowało go do tworzenia pozytywnych wibracji. W tym samym roku rozpoczął pracę nad tworzeniem tej muzyki. Jest solistą muzyki reggae. W 2009 roku postanowił napisać materiał na pierwszą solową płytę. Bardzo chętnie przyjmuje zaproszenia na każdy koncert. Ma wielka charyzmę i chęć do grania reggae. Gra dla fanów błogiej, spokojnej jak i wybuchowej i dynamicznej muzyki roots reggae ragga. Rytm rasta to jest to! Jego piosenki przyprawiają publikę na koncertach o pozytywne dreszcze. Ma za sobą wiele wspaniałych i udanych koncertów. Pasja realizowana przez dźwięki i masa pozytywnych wibracji powoduje, iż każdy koncert jest na swój sposób wyjątkowy! Daje mu to siłę i nadzieje że każdy następny koncert będzie jeszcze lepszy. Strona internetowa: trzecirastamalaysia.pl.tl

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje12 kwietnia 2012, 00:00,

Magiczny Świat Cyrku Arlekin - KONKURS


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Z gościnnymi występami zawita do Piaseczna reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja. W tym roku Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia istnienia, a przez te lata stał się jednym z najbardziej znanych cyrków Polskich. Występ cyrkowy odbędzie się 16 kwietnia 2012 roku o godz. 18.00. Miejsce: boisko Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie.

Cyrk Arlekin

W międzynarodowym programie sezonu 2012 wystąpią artyści areny Polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Egiptu. Na arenie i pod kopułą cyrku zobaczymy m.in. atrakcyjne popisy na kołach śmierci duetu Turk, akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, ekwilibrystykę na wałkach , taniec z ogniami i wężami oraz tajemnicze lalki nanajskie. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. W egzotycznym tańcu egipskim zaprezentuje się uczestnik programu Mam Talent Ibrahim Mahmud. Na arenie zobaczymy również koniki polskie, kozy, muflony i lamy. Czworonożnych artystów do tego popisu przygotował i czuwa nad ich występami nestor areny polskiej Zbigniew Sikora. Publiczność bawi znakomity clown Picaro.

Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz na facebooku (Cyrk Arlekin). Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.

Z tej okazji portal powiat-piaseczynski.info przygotował dla Was szybki konkurs. Do rozdania mamy 5 trzyosobowych (1 osoba dorosła + 2 dzieci do lat 12-tu) wejściówek na widowisko w cyrku Arlekin. Co musicie zrobić? Wystarczy, że prześlecie na ardres e-mail reklama@powiat-piaseczynski.info kilka zdań o tym czego brakuje wam na portalu. WYGRYWA PIERWSZYCH 5 OSÓB. Konkurs trwa dziś do godziny 18.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się po roztrzygnięciu konkursu, czyli jutro.

Cyrk Arlekin


Cyrk Arlekin

autor/źródło: Redakcja
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie