Informacje19 grudnia 2012, 00:00,

Koncert Elvis In Hell w barze Mykwa Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Bar Mykwa Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert multikulturowej teksańsko-armeńsko-warszawskiej formacji żywych trupów: ELVIS IN HELL. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 21 grudnia 2012 roku o godz. 20.45. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp wolny! Na 21 grudnia zapowiadają koniec świata..., a organizatorzy zapraszają na potężną dawkę rock and rolla w Mykwie. Przeżyj koniec świata w Mykwie.

ELVIS IN HELL W PIASECZNIE

ELVIS IN HELL to niefrasobliwe trio, które łączy rockabilly, psychobilly i cokolwiek innego, co przychodzi do głowy umieścić na rockin jitterbuggin. Pod wpływem zespołów Reverend Horton, Heat Brian Setzer i Batmobile, Elvis in Hell łączy w sobie oryginalne i lekkie brzmienie rzadko słyszane w Warszawie. Zespół Elvis In Hell występuje w składzie: Preston Smith (wokal, gitara), Dog Ugly, Arik Mystery Drummer (były perkusista Dog Ugly) i Miłosza Durka w stanie gotowości (były członek popularnej w Warszawie Pavulon Twist), Elvis in Hell zadebiutował jako wsparcie dla Pavulon Twist. Strona: ElvisinHell Zapraszamy.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje19 grudnia 2012, 00:00,

Podpisz petycję Bezpieczna Droga Krajowa 79


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Portal dla mieszkańców WspolneRazem.pl, iTV Piaseczno, Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno rozpoczyna akcję dotyczącą petycji w sprawie bezpieczeństwa i poprawy komunikacji na drodze 79 Góra Kalwaria - Piaseczno. W najbliższym czasie ich przedstawiciele będą rozdawali ulotki z prośbą o poparcie petycji w postaci wejścia na stronę portalu wspolnerazem.pl i wypełnienia formularza z poparciem petycji: www.wspolnerazem.pl. Będzie można spotkać ich przy niektórych wyjazdach na drogę 79 i na skrzyżowaniach przy drodze 79. W niektórych miejscowościach petycja znajdzie się w skrzynkach pocztowych. W imieniu organizatorów akcji prosimy o wyrozumiałość i współpracę.

PODPISZ PETYCJę BEZPIECZNA DROGA KRAJOWA 79

Treść petycji: My niżej podpisani mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego, uczestnicy ruchu na drodze krajowej nr 79 oraz Inicjatywa Obywatelska WspolneRazem.pl apelujemy do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o wykonanie niezbędnych do normalnego użytkowania DK79 bezpiecznych wyjazdów z dróg dojazdowych oraz wykonanie pasów lewoskrętnych. Na trasie z Piaseczna do Góry Kalwarii dochodzi do bardzo wielu niebezpiecznych sytuacji, które często kończą się groźnymi, a także tragicznymi wypadkami. Ponieważ modernizacja DK79 jest od dawna przekładana i nadal nie widać szansy na jej rozpoczęcie apelujemy do GDDKiA o wykonanie zaplanowanych wczesniej rond i świateł by nie dochodziło do wymuszeń i ryzykownych prób włączenia się do ruchu, szczególnie w lewoskrętach, nie blokując przy tym płynności ruchu.

TYTU£
kliknij, aby obejrzeć reportaż na stronie iTV Piaseczno
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno / Góra Kalwaria
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie