Informacje23 sierpnia 2011, 00:00,

Koncert Elvis In Hell Rockabilly Psychobilly Trio Piaseczno

OGRÓD Bar Piaseczno zaprasza serdecznie mieszkańców, na koncert multikulturowej teksańsko-armeńsko-warszawskiej formacji żywych trupów: ELVIS IN HELL. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 26 sierpnia 2011 roku, start o godz. 21:00. OGRÓD Bar znajduje się przy ul. Zgoda 1a w Piasecznie (przy parkingu, pomiędzy Rynkiem z fontanną, a Parkiem Miejskim - mapa).

Elvis In Hell

ELVIS IN HELL to niefrasobliwe trio, które łączy rockabilly, psychobilly i cokolwiek innego, co przychodzi do głowy umieścić na rockin jitterbuggin. Pod wpływem zespołów Reverend Horton, Heat Brian Setzer i Batmobile, Elvis in Hell łączy w sobie oryginalne i lekkie brzmienie rzadko słyszane w Warszawie. Zespół Elvis In Hell występuje w składzie: Preston Smith (wokal, gitara), Dog Ugly, Arik Mystery Drummer (były perkusista Dog Ugly) i Miłosza Durka w stanie gotowości (były członek popularnej w Warszawie Pavulon Twist), Elvis in Hell zadebiutował jako wsparcie dla Pavulon Twist. Strona: ElvisinHell Zapraszamy na piątkowy koncert zespołu Elvis In Hell.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje19 sierpnia 2011, 00:00,

20 sierpnia odbędą się Zawody Triathlonowe w Habdzinie