Informacje26 kwietnia 2018, 16:00,

Koncert Duety i nie tylko… Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 kwietnia 2018 roku o godz. 18:00 w Piasecznie odbędzie się koncert Duety i nie tylko… Będzie to koncert w wykonaniu solistów, duetów, formacji perkusyjnych i marszowych DK DRUMS i CK DRUMBIT. Miejsce: Piaseczno, ul. 17 stycznia 4 (Kuźnia Rocka). Wstęp wolny.

KONCERT DUETY I NIE TYLKO… W PIASECZNIE

Koneserów mocnego uderzenia zapraszamy na kolejny koncert sekcji perkusyjnej. Wykonawcami utworów będą uczestnicy zajęć perkusyjnych Edukacji Muzycznej w Centrum Kultury w Piasecznie. Uczestnicy koncertu zagrają utwory znanych kompozytorów w aranżacji naszego instruktora Andrzeja Deli, jak również jego własne kompozycje. Wystąpią soliści, duety, oraz zespoły CK DRUMBIT 1&2. Usłyszymy i zobaczymy również Formację CK DRUMS w całkiem nowym repertuarze. Pasjonatów perkusji serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 kwietnia 2018, 17:30,

Nightskating Piaseczno 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 kwietnia 2018 roku odbędzie się pierwszy z cyklu czterech wieczornych przejazdów rolkarzy ulicami Piaseczna - Nightskating Piaseczno 2018. Rozpoczęcie sezonu odbędzie się w piątek 27 kwietnia o godz. 19:30 na miejskim rynku, skąd o godz. 20:00 uczestnicy wyruszą na ulice.

NIGHTSKATING PIASECZNO 2018

Cieszący się dużym zainteresowaniem Nightskating Piaseczno wraca na nasze ulice, aby umilać wieczory osobom lubiącym aktywnie spędzać czas. W tym roku oprócz czterech przejazdów rolkarzy (27 kwietnia, 27 maja, 30 czerwca i 31 sierpnia) zaplanowano jeden przejazd rowerzystów (28 lipca). Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/183996618913237/

Udział w imprezie jest bezpłatny i nie trzeba się rejestrować. – Wymagamy umiejętności jazdy w tempie 15 km/h, hamowania oraz skręcania tak, aby przejazd mógł odbywać się zwartą grupą – wyjaśnia Marcin Myszkowski, organizator. – Trasa będzie zabezpieczona przez policję i osoby wspierające, towarzyszyć nam będą też ratownicy medyczni – dodaje. Zanim uczestnicy rozpoczną przejazd czekać na nich będą konkursy z drobnymi nagrodami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie