Informacje19 października 2018, 17:00,

Koncert duetu wokalno-instrumentalnego Ojciec i Syn


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 października 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert duetu wokalno-instrumentalnego Ojciec i Syn. Miejsce: Kultura Cafe Fryderyk przy placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Zapraszamy do posłuchania Ojca i Syna – muzyki pokoleń dwóch…

KONCERT DUETU WOKALNO-INSTRUMENTALNEGO OJCIEC I SYN

Ojciec i Syn to duet stosunkowo młody. Działają wspólnie zaledwie od 35 lat, ale przez ten czas zdążyli już trochę pograć. Publiczności oferują głównie kameralne wersje piosenek z naszych ulubionych lat 60. i 70., choć nie unikają również muzyki bardziej współczesnej, a czasem nawet i klasyków z pierwszej połowy ubiegłego stulecia. W repertuarze duetu znajdują się światowe przeboje takich artystów jak choćby The Beatles, The Beach Boys czy Queen, ale cenią też naszych rodzimych wykonawców – zespoły Skaldowie, Czerwone Gitary, Marka Grechutę czy Czesława Niemena. Osobne grają twórczość Grzegorza Turnaua – artysty, którego muzykę darzą szczególną atencją. W zanadrzu mają jednak i piosenki autorskie, które równie chętnie wykonują na żywo.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 października 2018, 11:00,

Odwiedź z Hilarym Wyspę Pacynek! – bezpłatny spektakl dla dzieci w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 października 2018 roku zapraszamy na rodzinne spotkania z teatrzykiem pt. „Wyspa pacynek”. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Miejsce: Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Wstęp wolny.

ODWIEDŹ Z HILARYM WYSPĘ PACYNEK! – BEZPŁATNY SPEKTAKL DLA DZIECI W PIASECZNIE

Mali widzowie będą mieli okazję poznać wszystkie tajemnice lalek. Pomoże im w tym pan Hilary, który będzie towarzyszyć maluchom w wyprawie na Wyspę Pacynek. Na zaczarowanej wyspie uczestnicy przedstawienia dowiedzą się, jak zbudowane są teatralne lalki, a także w jaki sposób ożywia się je na scenie. Mali widzowie poznają także fragmenty takich spektakli, jak „Lalkarz” i „Czerwony Kapturek”, a także przyjrzą się lalkowej klaunadzie. Podczas interaktywnego spotkania nie zabraknie możliwości samodzielnej zabawy z pacynkami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie