Informacje16 stycznia 2016, 19:00,

Koncert dobroczynny na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Oni są


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 stycznia 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert Dobroczynny na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Oni są. Wystąpi zespół: Dopuszczalny Poziom Bluesa. Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. Białka 9 w Górze Kalwarii. Dobroczynna cegiełka 15 zł www.onisa.org.pl

KONCERT DOBROCZYNNY NA RZECZ PODOPIECZNYCH STOWARZYSZENIA ONI SĄ

Cegiełki dobroczynne w cenie 15 zł są dostępne w przedsprzedaży u koordynatorów:
- Góra Kalwaria - tel. 514 474 066
- Piaseczno - tel. 515-211-622
- Konstancin-Jeziorna - tel. 517-910-780
jak również w dniu koncertu na miejscu bezpośrednio przed jego rozpoczęciem. Liczba miejsc/cegiełek jest ograniczona.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Stowarzyszenie "Oni są" powstało w listopadzie 2013 r, a jego założycielami zostali rodzice i opiekunowie dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z powiatu piaseczyńskiego. Jednym z celów statutowych jest organizowanie wszelkich form rehabilitacji i terapii dla podopiecznych. Dochód z koncertu dobroczynnego "Oni są" pozwoli dofinansować rehabilitację ruchową i hipoterapię, którą stowarzyszenie planuje rozpocząć w lutym/marcu 2016 r. W przypadku hipoterapii będzie to już II cykl, bo pierwszy trwał od września do grudnia 2015 r.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=7&t=11694
Informacje12 stycznia 2016, 21:20,

Refundacja części kosztów zatrudnienia - PUP Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie informuje, że od dnia 11.01.2016 r. do wyczerpania środków będą przyjmowane wnioski o refundację części kosztów poniesionych na wynagrodzenie, nagrody oraz składki na ubezpieczenie społeczne skierowanego bezrobotnego do 30. roku życia. Refundacja może zostać przyznana pracodawcy (tj. jednostce organizacyjnej, chociażby nie posiadała osobowości prawnej, a także osobie fizycznej, jeżeli zatrudniają oni co najmniej jednego pracownika) oraz przedsiębiorcy nie zatrudniającemu pracownika, na okres 12 miesięcy.

REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA

Pracodawcy chcący skorzystać ze wsparcia zobowiązani będą do zatrudnienia skierowanych bezrobotnych w pełnym wymiarze czasu pracy nie tylko przez okres wskazanych 12 miesięcy refundacji, ale również przez kolejne 12 miesięcy. Skierowanie do pracy mogą otrzymać osoby bezrobotne, które nie ukończyły 30 roku życia, dla których został ustalony II profil pomocy. Refundacja stanowi dla pracodawcy lub przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą - w rozumieniu prawa konkurencji UE - pomoc de minimis. Taki podmiot, aby otrzymać refundację musi spełnić warunki do objęcia pomocą de minimis.

Uwaga: wniosek nie może zawierać niewypełnionych pól, a w przypadku wydruku komputerowego każda strona musi być parafowana przez Wnioskodawcę. Informacja o wstrzymaniu przyjmowania wniosków zostanie umieszczona na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy.

Szczegółowe informacje:
Powiatowy Urząd Pracy
Piaseczno, ul. Szkolna 20, p. 11
tel./fax 22 757 20 28, 756 73 61
wapi@praca.gov.pl
www.puppiaseczno.com

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie