Informacje5 marca 2008, 00:00,

Koncert dla Ewy z okazji Dnia Kobiet w Gminie Lesznowola

Z okazji zbliżającego się DNIA KOBIET Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zaprasza serdecznie wszystkie Panie na KONCERT DLA EWY, który odbędzie się 8 marca 2008 roku o godzinie 17:00. Miejsce Koncertu dla Ewy: sala sportowa £azy, ul. Ks. Słojewskiego 1. Karnety wstępu do odbioru w GOK Lesznowola, pok. Nr 3 w Urzędzie Gminy (022) 757-92-09. Podczas Koncertu dla Ewy z okazji Dnia Kobiet wystąpi: Emilian Kamiński (Jeden Człowiek Rozrywkowy), oraz Zespół Grecki MYTHOS.

Dzień Kobiet - Koncert dla Ewy

Emilian Kamiński to znakomity aktor teatralny, filmowy i musicalowy, wokalista. Aktor teatrów warszawskich: Na Woli (1975-77), Narodowego (1977-83), Ateneum (od 1983). Więcej informacji: filmpolski.pl. Jeden człowiek rozrywkowy, z którym wystąpi podczas Koncertu dla Ewy - to autorski spektakl satyryczny Emiliana KAMIńSKIEGO, będący na pograniczu komedii i show kabaretowego.

Grecka grupa wokalno - instrumentalna Mythos prezentuje oryginalny barwny koncert na żywo. Mythos to Grecy, piękne greckie stroje, greckie instrumenty. bouzuki, greckie melodie, śpiew, oraz świetna zabawa z publicznością połączona z nauką tańca. Więcej informacji o zespole Mythos można znaleźć na stronie internetowej: mythos.com.pl Serdecznie zapraszamy na Koncert dla Ewy z okazji Dnia Kobiet.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński LESZNOWOLA
Tematy:Lesznowola

Informacje2 marca 2008, 00:00,

W marcu Dzień Kobiet na Imola Piaseczno jest codziennie

Tor Gokartowy IMOLA Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkie Panie, ponieważ w marcu Dzień Kobiet na Imola Piaseczno jest codziennie. Od 1 do 31 marca 2008 roku, w dni powszednie, każda Pani otrzyma 8-minutową jazdę TYLKO za 15 zł! Nie trać czasu i już dziś zaplanuj swoje przyjście do Imola w Piasecznie. Zapraszamy!

Dzień Kobiet na Imola Piaseczno

Jednak to nie wszystko! W Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2008 roku, każda Pani, która przyjdzie na Imolę w Piasecznie, będzie mogła jeździć do woli zupełnie za darmo! Hala Wyścigów Gokartowych Imola Piaseczno, mieści się przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie. Więcej informacji o Torze Gokartowym Imola znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Imola: www.imola.pl (współpracują z nami)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO