Informacje19 lutego 2019, 12:30,

Koncert dla dzieci w wykonaniu Filharmonii Narodowej w Mysiadle

19 lutego 2019 roku o godz. 13.30 odbędzie się koncert dla dzieci w wykonaniu Filharmonii Narodowej pt. "Dawno, dawno temu". Miejsce: filia Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Koncert dla dzieci w wykonaniu Filharmonii Narodowej w Mysiadle

Przy dźwiękach dworskiej kapeli zostaną opowiedziane dzieciom baśnie o królach, pięknych księżniczkach, groźnych smokach i dzielnych rycerzach. Muzyka, pobudzając wyobraźnię sprawi, że wszyscy chętnie posłuchają historii, które miały miejsce dawno, dawno temu...

Informacje16 lutego 2019, 15:00,

Dlaczego Tarczyn utracił prawa miejskie ? - wykład otwarty w Tarczynie

16 lutego 2019 roku o godz. 16.00 Towarzystwo Przyjaciół Tarczyna oraz Burmistrz Tarczyna zapraszają na dyskusję panelową nt. "Dlaczego Tarczyn utracił prawa miejskie?". Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, przy ulicy Juliana Stępkowskiego 17. Serdecznie zapraszamy.

Dlaczego Tarczyn utracił prawa miejskie ? - wykład otwarty w Tarczynie