Informacje3 lutego 2012, 00:00,

Koncert dla Babci i Dziadka w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria Dariusz Zieliński oraz Dyrektor Ośrodka Kultury Beata Polaczyńska zapraszają na Noworoczny Koncert dla Babci i Dziadka, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 5 lutego 2012 roku, o godzinie 16.00 w sali kinowej Ośrodka Kultury, przy ul. Ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Zapraszamy!

KONCERT DLA BABCI I DZIADKA W GÓRZE KALWARII

W programie koncertu, organizatorzy zaplanowali występ solistów z sekcji muzycznych i wokalnych Ośrodka Kultury, występ grupy teatralnej oraz zespołów Bartek i Kalwarki. Imprezę poprowadzi Grzegorz Emanuel. Zobacz jak wyglądał koncert rok temu:autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje15 stycznia 2012, 00:00,

17 stycznia - WIETNAM - Klub Podróżnika w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury w Piasecznie serdecznie zaprasza mieszkańców do Klubu Podróżnika: WIETNAM. Spotkanie odbędzie się 17 stycznia 2012 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas spotkania, będzie można poznać bogaty zbiór wspomnień i zdjęć z dwóch podróży do Wietnamu. W programie: pokaz slajdów, tło muzyczne z ludową muzyką z różnych regionów Wietnamu. Spotkanie prowadzi: Tomek Pakuła, z zamiłowania muzyk, autor tekstów i podróżnik. Zwiedził ponad 30 krajów na wszystkich kontynentach poza Antarktydą.

WIETNAM

Metropolie - Ha Noi i Sai Gon. Sa Pa - wietnamskie "Zakopane" i barwne mniejszości narodowe. Ha Long - piękno zatoki wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wyspa Phu Quoc nieodkryty raj na ziemi. Hue - dawna cesarska stolica. Tunele Cu Chi - bastion partyzantki Viet Congu. Garść interesujących faktów z wietnamskiej historii i podobieństwa między Polską i Wietnamem. Kuchnia wietnamska jakiej nie znamy i jej miejsce w kulturze Wietnamczyków. Język wietnamski - prostszy niż się wydaje. Da Nang, Nha Trang i wiele innych miejsc. Wietnam jako kraj wolności gospodarczej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie