Informacje1 grudnia 2016, 21:18,

Koncert chóru Zalesiańskiego Towarzystwa w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury w Piasecznie, Klub Kultury w Zalesiu Górnym oraz Parafia Św. Anny w Piasecznie zapraszają w dniu 3 grudnia 2016 r o godz. 16:00 do Sali Niebieskiej Domu Parafialnego w Piasecznie przy Placu Piłsudskiego, na uroczysty koncert z okazji 20-lecia chóru Zalesiańskiego Towarzystwa Śpiewaczego. Na program koncertu w wykonaniu chóru ZTŚ pod dyrekcją Stanisława Szczycińskiego złożą się wybrane utwory będące odbiciem muzycznej drogi, jaką zespół przeszedł przez 20 lat swojego istnienia. Od kanonów z Taize aż do utworu specjalnie stworzonego na jubileusz. Po koncercie około godz. 17.30 zapraszamy na herbatę i ciasteczka.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 grudnia 2016, 15:00,

Zimowa opowieść Teatr Kuffer - Klubowy Teatrzyk Józefosław


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

3 grudnia 2016 roku o godz. 15:00 zapraszamy na Klubowy Teatrzyk i przedstawienie teatralne dla dzieci "Zimowa opowieść", w wykonaniu Teatru Kuffer. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14. Wstęp 12 zł. Zapraszamy na spektakl do Józefosławia.

ZIMOWA OPOWIEŚĆ TEATR KUFFER - KLUBOWY TEATRZYK JÓZEFOSŁAW

Przedstawienie teatralne dla dzieci "Zimowa opowieść" zaprezentuje Teatr Kuffer. Nieposłuszna dziewczynka nie może doczekać się przyjścia Mikołaja, więc pisze do niego list a później wyrusza na poszukiwania. Spotyka owieczkę, diabła i pasterzy idących do szopki. Postanawia być grzeczna i pomaga babci. Zimowo, mikołajowo, nastrojowo i wesoło. Kolędy, zwyczaje świąteczne. Przedstawienie interaktywne, w rozśpiewany i zabawny sposób wprowadzający odbiorcę w zimowy czas mikołajek i przygotowań do świąt.

ZIMOWA OPOWIEŚĆ TEATR KUFFER - KLUBOWY TEATRZYK JÓZEFOSŁAW

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie