Informacje25 czerwca 2017, 16:30,

Koncert chóru Con Fuoco w Kędzierówce

25 czerwca 2017 roku o godz. 18:30 Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco, serdecznie zaprasza do Kędzierówki, na ostatni w tym sezonie artystycznym koncert Chóru Con Fuoco. Wstęp wolny! Szczegóły wydarzenia na poniższym plakacie.

KONCERT CHÓRU CON FUOCO W KĘDZIERÓWCE

Polecane dla Ciebie

Informacje24 czerwca 2017, 13:00,

Wianki Gruszki na Wierzbie Żywiołak impreza plenerowa Mysiadło 2017

24 czerwca 2017 r. w godz. 15.00-22.00 zapraszamy na Wianki w Mysiadle tj. rodzinną imprezę plenerową oraz przegląd GOK Gruszki na Wierzbie 2017. Gwiazda wieczoru: zespół ŻYWIOŁAK. Organizatorzy: GOK Lesznowola, Panie Przodem, Sołectwo Mysiadło pod patronatem Wójta i Samorządu Gminy Lesznowola. Miejsce: nad stawem w Mysiadle. Prowadzenie: Tomasz Winiarski.

WIANKI GRUSZKI NA WIERZBIE ŻYWIOŁAK IMPREZA PLENEROWA MYSIADŁO 2017

Wianki w Mysiadle program:
- Uroczyste powitanie i rozpoczęcie imprezy (godz. 15.00)
- Wielki Przegląd Twórczości Uczestników Zajęć Cyklicznych GOK Lesznowola pt. "Gruszki Na Wierzbie 2017" - występy grup i zespołów
- Koncert zespołu Big Band Dla Frajdy
- Koncert piosenki irlandzkiej w wyk. Tomasza Winiarskiego
- Puszczanie wianków na wodę
- Widowiskowy plenerowy pokaz wypału raku - techniki ceramicznej
- Koncert zespołu ŻYWIOŁAK (godz. 21.00)
- Tancerze Ognia
- Iskra wokół stawu
- Zakończenie imprezy

Nad stawem wokół sceny:
- kwiatowe warsztaty plastyczne
- wicie wianków i malowanie twarzy
- stoiska i stragany z rękodziełem i nie tylko
- ognisko z kiełbaskami
- stoiska cateringowe
- zabawy i animacje
- inne atrakcje

Przeczytaj też: Upływa termin zapłaty podatku

Gruszki Na Wierzbie Co roku w naszym ośrodku na zakończenie roku kulturalnego odbywa się wielkie GOK-owskie, artystyczne święto pt. "Gruszki Na Wierzbie". Podczas tego wydarzenia uczestnicy zajęć występują przed szerszą publicznością. Tym razem po raz pierwszy wykonawcy zaprezentują swoje talenty muzyczne, wokalne i taneczne na scenie plenerowej. Harmonogram wejść na scenę - już wkrótce.

Gwiazda wieczoru - słynny zespół ŻYWIOŁAK
Zespół ŻYWIOŁAK to grupa folkowa tworząca muzykę i teksty czerpiąc inspirację ze starosłowiańskich obrzędów i legend. W kwietniu 2006 roku grupa zdobyła Grand Prix na Festiwalu Muzyki Folkowej Polskiego Radia „Nowa Tradycja”. Żywiołak gra koncerty na wielu plenerach i w klubach na terenie całego kraju i za granicą. Promował kulturę polską w Moskwie, Budapeszcie i Wiedniu, a także w Niemczech, Norwegii, Danii, Czechach, na Węgrzech, Litwie i Syberii. A teraz gwiazda polskiego folku zagra w Mysiadle nad stawem podczas tegorocznych Wianków! Na pewno będzie magicznie!