Informacje29 października 2007, 00:00,

Koncert chóru Allegrezza Del Canto w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ośrodek Kultury Lesznowola www.gok-lesznowola.pl, zaprasza na koncert chóru Allegrezza Del Canto, który odbędzie się w Święto Niepodległości, 11 listopada 2007 roku, o godzinie 19:00. Miejsce koncertu: Kościół p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Wstęp na koncert chóru jest wolny. Chórem Allegrezza Del Canto dyrygować będzie Szymon Wyrzykowski. Podczas koncertu zaśpiewane zostaną pieśni polskie. Serdecznie zapraszamy na koncert chóru Allegrezza Del Canto do Starej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje25 października 2007, 00:00,

Czy Piaseczno będzie miało Komisarza - losy Burmistrza


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W Kurierze Południowym nr 40 poinformowali o przedwyborczym spotkaniu Wojewody Jacka Sasin w Piasecznie, podczas którego zapowiedział, że procedura odwołania burmistrza Józefa Zalewskiego ruszy od razu po wyborach. Jeszcze przed wyborami parlamentarnymi Wojewoda miał już przygotowany wniosek do Prezesa Rady Ministrów o odwołanie Józefa Zalewskiego i powołanie osoby pełniącej obowiązki burmistrza i jak najszybsze przeprowadzenie ponownych wyborów w Piasecznie.

Jak poinformował przed wyborami, tak też i zrobił. Możemy przeczytać w Stołecznej Gazecie Wyborczej, że Wojewoda Jacek Sasin zwrócił się do premiera o wyznaczenie komisarza, który zastąpi burmistrza Piaseczna. Wysłał do premiera prośbę o powołanie w Piasecznie komisarza, który będzie rządzić gminą Piaseczno do przedterminowych wyborów samorządowych. http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4610895.html

Poprzednie informacje powiązane tematycznie w naszym serwisie: Burmistrz Piaseczna Józef Zalewski musi odejść (2007-02-24), Piaseczyńscy radni bronią burmistrza (2007-03-20), Burmistrz Piaseczna Józef Zalewski stracił mandat (2007-04-04), Sprawę Burmistrza Piaseczna Zalewskiego rozstrzygnie sąd (2007-04-21), Czy Piaseczno będzie bez Burmistrza Józefa Zalewskiego? (2007-09-14), oraz Mieszkańcy Piaseczna pytają o losy Burmistrza Zalewskiego (2007-10-14).

Sprawa odwołania Burmistrza Piaseczna ciągnie się już bardzo długo... Jakie będzie zakończenie tej sprawy? Zapewne musimy jeszcze na to poczekać. Jak tylko pojawią się kolejne informacje na ten temat, to na pewno napiszemy o tym w naszym prywatnym serwisie powiatu piaseczyńskiego. Czekamy na wasze komentarze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie