Informacje6 grudnia 2013, 00:00,

Koncert charytatywny zespołu Manaus w 8 Ball Club z okazji akcji Radosna Wigilia Piaseczno

Zapraszamy na koncert charytatywny z okazji akcji Radosna Wigilia 2012, który odbędzie się 7 grudnia 2013 roku o godz. 20.00 w klubie bilardowym 8 Ball Club (ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie). Manaus zagra z tej okazji w niecodziennym składzie tj.: Arkadiusz Zewar (wokal, gitara), Brunon Niewiński (gitara basowa), Krzysztof Rukat (gitara elektryczna), Michał Wojnarski (perkusja). Zapowiada się świetna impreza, do tego w szczytnej sprawie!

Cena biletu 15 zł. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na zakup przyborów szkolnych dla uczestników Radosnej Wigilii 2012. Ambasadorami Radosnej Wigilii są: Katarzyna Obłąkowska - Kubiak (Radna Powiatu Piaseczyńskiego) oraz Piotr Kandyba (założyciel portalu Wspólne Razem). Patronat honorowy: Zdzisław Lis (Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno). Zapraszamy na koncert charytatywny.

autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - Radosna Wigilia Piaseczno

Informacje6 grudnia 2013, 00:00,

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn

Ośrodek Sport i Rekreacji w Górze Kalwarii oraz UKS Budowlani zapraszają na IV Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn, który obędzie się w najbliższy weekend 7-8 grudnia 2013 roku, na sali w Brześcach. Mecze eliminacyjne w sobotę: Grupa A rozpoczyna o 9.00, Grupa B rozpoczyna ok. godz. 13.00. W niedzielę mecze finałowe w godz.: 9-14. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!

MIKO£AJKOWY TURNIEJ PI£KI SIATKOWEJ MężCZYZN

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn grupy:
A1 MIX Nowa Iwiczna
A2 Disneyland