Informacje8 grudnia 2017, 19:00,

Koncert Charytatywny Wigilia Pełna Prezentów 2017 w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 grudnia 2017 roku o godz. 20:00 odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny - Wigilia Pełna Prezentów. Miejsce: 8 Ball Club w Piasecznie (Jana Pawła II 10, Piaseczno). Na scenie będziecie mogli zobaczyć naszego konstancińskiego rapera AdsoNa, warszawski zespół PnX, a także warszawsko-konstanciński zespół - The Option. Podczas koncertu zagra Michał Kisielewski ze swoim projektem KOLOROFONIA.

KONCERT CHARYTATYWNY WIGILIA PEŁNA PREZENTÓW 2017 W PIASECZNIE

Koncert poprowadzi znany i lubiany z wielu piaseczyńskich imprez - Grzegorz Rowiński.

Podczas całego koncertu będzie prowadzona zbiórka finansowa na rzecz akcji charytatywnej-Wigilia Pełna Prezentów. Zebrane podczas koncertu środki finansowe zostaną przeznaczone na zakupy: żywności, ubrań, środków higieny czy AGD dla rodzin w potrzebie z terenu powiatu piaseczyńskiego. Dlatego kochani nie może was zabraknąć podczas tego koncertu! Liczę na wasze gorące serca i pomoc, tak jak to było w poprzednich latach akcji charytatywnej Wigilia Pełna Prezentów. Zbiórka została zarejestrowana na portalu zbiórek.gov.pl pod numerem: 2017/4166/KS.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 grudnia 2017, 17:00,

Skąd czerpać siłę w codziennych wyzwaniach by nadal pozostać sobą


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 grudnia 2017 roku o godzinie 18.00 zapraszamy na warsztat pt. Skąd czerpać siłę w codziennych wyzwaniach, by nadal pozostać sobą. Warsztat prowadzony będzie przez Magdalenę Warych, Coacha Świadomych siebie Kobiet i licencjonowanego coacha ICC. Spotkanie bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy telefonicznie 22 390-58-87 lub mailowo jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl

SKĄD CZERPAĆ SIŁĘ W CODZIENNYCH WYZWANIACH BY NADAL POZOSTAĆ SOBĄ
Jeśli:
- Czujesz się czasem zmęczona natłokiem codziennych spraw?
- Czujesz, że w pewnych aspektach swojego życia utknęłaś?
- A jednocześnie wiesz, że zasługujesz na więcej?
- Coś jednak stoi na przeszkodzie, byś na co dzień żyła radośniej i pełniej wyrażała siebie.
- Być może spełniasz oczekiwania innych, zapominając o sobie?
- Być może tęsknisz za zmianą, ale nie wiesz od czego zacząć?
- Być może myślisz, że jest już za późno?

Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na warsztat, na którym dowiesz się:
– co nam Kobietom pomaga mierzyć się z codziennymi wyzwaniami i w natłoku codziennych spraw nie zapominać o sobie i swoich potrzebach
– co daje nam siłę i odwagę, by podejmować decyzje nieaprobowane przez innych, ale zgodne z Tobą – jak zorganizować swoje życie na własnych warunkach.

Po tym warsztacie znajdziesz przestrzeń, żeby poukładać swoje życie tak, jak chcesz, oddychać pełną piersią i realizować swój potencjał w pełni.

Magdalena Warych jest Coachem Świadomych siebie Kobiet i licencjonowanym coachem ICC. Specjalizuje się z pracy z kobietami, które chcą zrzucić pancerz cudzych oczekiwań i są gotowe by stać się kobietami świadomymi siebie, asertywnymi i spełnionymi. Wspiera je w tym, aby odważnie brały od życia to, czego naprawdę pragną, zgodnie z własnymi wyborami i własnym sercem. Pomaga im zajrzeć w głąb siebie i zauważyć, że są wyjątkowe, niepowtarzalne i dostatecznie dobre, by śmiało realizować swoje pasje i marzenia. Pracuje indywidualnie oraz warsztatowo w grupach. Jest autorką programu rozwojowego dla kobiet „Kobieta Totalna”. Publikuje swoje felietony na platformie kobiecej „Babski Blues” oraz platformie rozwoju osobistego „Motivita”.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie