Informacje11 marca 2017, 14:30,

Koncert charytatywny - Postawmy Łukasza na Nogi - Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 marca 2017 roku odbędzie się koncert charytatywny - Postawmy Łukasza na Nogi, który odbędzie się od godz. 14.30 w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii przy ulicy Por. Jana Białka 9.

Wystąpią:
14:40 - 15:15 - Jan Traczyk & Marcin Tyma - artyści z teatru Studio Buffo.
15:20 - 15:50 Patryk Krajewski - uczestnik programu The Voice of Poland.
16:30: - 16:45 Pokaz taneczny Mikołaja Strzyża - finalisty 8 edycji programu You Can Dance.
17:00 - 17:40 Kuba Adamus - uczestnik programu The Voice of Poland.
18:00 - 19:00 Zespół Kurs.
19:00 - 20:30 Zespół muzyczny Rejs.

KONCERT CHARYTATYWNY - POSTAWMY ŁUKASZA NA NOGI - GÓRA KALWARIA

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

W trakcie koncertu odbędzie się również:
- pokaz ratownictwa medycznego
- wernisaż obrazów autorstwa Julii Czarneckiej
- licytacje charytatywne przedmiotów podarowanych przez ludzi dobrego serca oraz zbiórka do puszek. Do wylicytowania między innymi: koszulka piłkarza Legii Aleksandra Projovića z podpisami piłkarzy Legii, autografy Marcina Gortrata, Anity Włodarczyk, książka "Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów" z podpisem Cezarego Żaka, koszulka z podpisem polskiego szczypiornisty Adama Wiśniewskiego, obraz autorstwa Julii Czarneckiej.

Zapraszamy również na słodki poczęstunek, kawę i herbatę. Zebrane środki finansowe przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację Łukasza, który pół roku temu uległ wypadkowi samochodowemu i od tej pory trwa walka o jego powrót do sprawności.

Więcej o Łukaszu:
https://zrzutka.pl/postawmy-lukasza-na-nogi-zbiorka-na-rehabilitacje
https://www.facebook.com/PostawmyLukaszaNaNogi/?fref=ts

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 marca 2017, 19:00,

Witold Janiak Trio - Jazzowa Niedziela Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 marca 2017 roku o godz. 19:00 zapraszamy na koncert pt. Zagrajcie nam swoją muzykę, w wykonaniu Witold Janiak Trio. Koncert będzie miał miejsce w sali Domu Kultury, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 zł. Zapraszamy na koncert jazzowy do Piaseczna.

WITOLD JANIAK TRIO - JAZZOWA NIEDZIELA PIASECZNO

„Zagrajcie swoją muzykę…” Witold Janiak Trio to dziewięć autentycznych, ludowych melodii w autorskim opracowaniu. Brzmieniowo jest to kontynuacja formuły jazzowego trio. Potwierdzeniem atrakcyjności tego składu były sukcesy podczas krajowych i zagranicznych koncertów, promujących poprzednią płytę („Cinema meets Jazz”). Tak jak poprzednio, grają ze mną znakomici, młodzi muzycy – Rafał Różalski na kontrabasie i Kamil Miszewski na perkusji. W najnowszych nagraniach nasz styl, rozpoznawalny już i lubiany przez publiczność, łączący w sobie jazzowe środki ekspresji z przystępnością przekazu, wzbogacony został o elementy nieodmiennie kojarzące się z polskością. Nie jest to jednak tylko mechaniczne przełożenie ludowych motywów na język jazzu. Staramy się stworzyć nową jakość, inspirowaną duchem polskiej wsi. Budujemy subiektywną, energetyczną, chwilami nostalgiczną opowieść o naszej kulturze, tradycji i tożsamości. Po prostu „Polish Jazz”.

WITOLD JANIAK TRIO - JAZZOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Zagrajcie swoją muzykę Z powstaniem tej płyty wiąże się pewna opowieść. Historia ta wydarzyła się naprawdę i stała się przyczyną nagrania tego materiału. Otóż na pewnej polskiej uczelni odbywały się jazzowe warsztaty z udziałem znakomitych, czarnoskórych muzyków. W pewnym momencie jeden z nich, lekko już znużony doskonale znanym repertuarem, powiedział do studentów: „Słuchajcie, ta muzyka pochodzi ze Stanów i jej historię każdy z nas dobrze zna. Wszyscy wszędzie ją gramy i to jest super. Ale my chcielibyśmy poznać trochę lepiej Was i Wasze korzenie. Zagrajcie swoją muzykę!” Zapadła cisza….

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie