Informacje20 lutego 2010, 00:00,

Koncert charytatywny muzyki klasycznej dla LENKI

Informujemy, że 28 lutego 2010 roku o godz. 19.30 w Kościele Św. Anny w Piasecznie www.par.annapiaseczno.pl przy pl. Piłsudskiego 10, odbędzie się koncert charytatywny muzyki poważnej i sakralnej na rzecz Leny Ziółkowskiej. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.30 (zaraz po mszy świętej) i potrwa około 1,5 h. Po koncercie przy wyjściu będą puszki i będzie można je zasilić, pomagając w ten sposób Lence.

Koncert dla LENKI w Kościele Św. Anny w Piasecznie

Podczas koncertu dla Lenki, wystąpią: Zespół BEL CONSORT w składzie: Sara Aasen (sopran), Grzegorz Hardey (kontratenor), Wanda Franek (alt), Paweł Lipowski (tenor), Sebastian Boguszewski (bas), Bela Krynicka (dyrygent), TRIO PRELUDIO w składzie: Zuzanna Marczak (skrzypce), Aleksandra Błachno, Jakub Pożyczka, Andrzej Sochocki (organy), Tomasz Marczak (trąbka).

Kim jest Lenka? To urocza roczna dziewczynka, która urodziła się z wyjątkowo rzadko spotykanym Zespołem Cantrella (jest to jedyny taki przypadek w Polsce a więcej o nim na stronie www.pomozlence.pl) Na co zbieramy? Protezowanie oczodołów, operację prawych: stopy i dłoni, operację plastyczną wargi górnej, plastykę nosa, plastykę małżowin usznych i rehabilitację. Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 lutego 2010, 00:00,

Wyniki konkursu foto ZDJęCIE MIESI¡CA LUTY 2010

20 lutego 2010 roku, zakończyło się głosowanie w drugiej tegorocznej edycji konkursu fotograficznego na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Wybraliśmy 3 najciekawsze zdjęcia, z czego jedno z nich otrzymało tytuł ZDJęCIE MIESI¡CA LUTY 2010. Serdecznie gratulujemy Grześkowi, a także Wojtkowi i Marcinowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

Jestem z miasta
MIEJSCE 1 - Jestem z miasta.
Autor: stentonik (Grzesiek)

Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy
MIEJSCE 2 - Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy.
Autor: photozoner (Wojtek)

Uliczni grajkowie
MIEJSCE 3 - Uliczni grajkowie.
Autor: Martin (Marcin)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, możecie zapoznać się wątku: głosowanie na Zdjęcie Miesiąca luty 2010. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego, a kolejna edycja już w marcu. Wkrótce rozpoczyna się przyjmowanie zdjęć do kolejnego konkursu tematycznego: portret z charakterem, czyli zdjęcie przedstawiające osobę, które ma to "coś" w sobie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy: